wmaraci reklam

Cepten Ücretsiz Twitter # Operatör fark etmez

5 Mesajlar 1.633 Okunma
wmaraci reklam

m3Lih m3Lih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Trebuchet MS]Merhabalar. 2 Gün önce fark ettiğim bir olayı anlatmak istedim. Gerçi benim bu yöntemi duyan arkadaşlar kesinlikle cıvığını çıkaracaklardır konunun ama ne yapalım onlarda eksik kalmasın istedik. Öncelikle hangi operatöre bağlı olursanız olun bir önemi yok. Ücretsiz Twitter için biraz kafamızı kullanıyoruz o kadar. Bikaç uygulama beğenip bağdaştırdığımızda telefondan yazdığınız mesajı twitter‘da da yayınlayabilirsiniz. İşin ilginç kısmı bunu ücretsiz yapıyorsunuz. Bazı arkadaşlar Vodafone’da bedava zaten desede geriye kalan bilmem kaç milyon kullanıcının Vodafone kullanmadığını geçte olsa anlaması gerektiğini düşünüyorum

Hem Bloğunuzda hemfacebookunuzda hem sayfanızda hemde Twitter‘da otomatik yayınlansın istemezmiydiniz ? Ben istedim düşündüm ve ” Dank ” edince buldum

Öncelikle kademe kademe gideceğim için dikkatli takip etmenizi öneririm

Öncelikle Facebook hesabınız olmalı. Yoksa buraya tıklayarak bir hesap almanız gerekli.
Hesabınız var ise kendinize bir sayfa açmalısınız. İçerisindeki üye sayısının önemi olmayan bir sayfa Veya varsa bır sayfanız onuda kullanabilirsiniz. Öncelikle sayfa açmayı göstereyim. Ok işaretlerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sayfamızı beğendikten sonra geriye uygulamaları yapmak kalıyor. Facebook’da Öncelikle Buraya tıklayınız Sonra resimdeki işaretlediğim yerleri yapınız.
Tabi bunlar için öncelikle Twitter hesabınız olmalı

Bağdaştırmadan önce almalısınız

Olmayanlar için buraya tıklayıp kendinize bir Twitter hesabı açın

Sonra ise ilk başta gösterdiğim link‘e tıklayıp resimdeki işaretlemeleri yapın ;

Numaralara göre cevap vereyim önce ;

[*]Twitter uygulamasını beğenmelisiniz öncelikle
    [*]numaralı yerde ise profilde yayınlanıp yayınlanmıyacagı soruyor siz oraya evet diyeceksınız profılınızde yayınlansın ıstıyorsanız
    [*]Facebook sayfanızda yayınlanmasını ıstıyormusunuz onu soruyor ki bunu işaretlemelisiniz
    [*]Numara da ise seçeceğiniz sayfanızı belirtiyorsunuz .
    [*]Numaralı yer facebook hesabınız
    [*]Numaralı yer ise twitter hesabınız.

İki hesapta açık olmalı. Uygulama işlemleri bu kadar sıra Cep kısmına geldi.
Avea kullanıcısı olarak 0.facebook.com uzerınden ucretsız baglanıyorum. Ve yer imlerine ekledim sayfamın adresını oraya gırıp mesaj ekledıgımde sayfaya dırek twit hesabımda cıkıyor. Sizlerde Gsm operatorlerınızın ucretsız facebook uygulamasından yararlanıp twitter’da mesaj atabilirsiniz

Bloğunuz da yazmak isterseniz ise Bu konumu incelemenizi öneririm. Aynı bağlantı üzerinden yararlanabilirsiniz. İncelemek için bir deneme yapalım..
işte önce telefondan sayfamdan paylastıgım yazı :

İşte Profilimde yayınlanması :

İşte Twitter’mda yayınlanması :

Ve işte Bloğum

Olay bundan ibaret

Eğer yazıyı yararlı buluyorsanız Altta ve üstte bulunan Beğen butonu ile beğenebilir ve alttaki facebook & twitter resimlerine tıklayarak paylaşabilirsiniz.
Hepinize iyi twitlemeler

[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Trebuchet MS]Kaynak[/FONT][/FONT][/COLOR]

wmaraci
reklam

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam ben şunu merak ettim. Bu bir backlink çalışması mı ?
Diğer forumlardada aynı şekilde aynı konu, aynı yerlere linklendirilerek açılmışta merak ettim.
Amaç bilgilendirmek mi, yoksa backlink almak mı ?

m3Lih m3Lih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Yusuf KISA adlı üyeden alıntı

Hocam ben şunu merak ettim. Bu bir backlink çalışması mı ?
Diğer forumlardada aynı şekilde aynı konu, aynı yerlere linklendirilerek açılmışta merak ettim.
Amaç bilgilendirmek mi, yoksa backlink almak mı ?

Merhaba.

Kesinlikle bilgilendirmek için. Ama geçmişte kaç kere benim konumu kendisi gibi açmak isteyenler oldu ve bu tarz yayınlamaya başladım artık. En azından bu konu önceden burada açılmıştı falan desinler diye. Reklam amacı gütmüyorum zaten yazmamın tek sebebi bu emeğe saygısızlık :)

Teşekkürler

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Emeğe birşey demiyorum. Öyle yada böyle emek var. Sadece Backlink çalışması mı diye sordum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TarikMentese TarikMentese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
facebook adının yanındaki yazıya bayıldım :D :D :D

Anlatım güzel olmuşta bunu uğraşmaya değmez 3 - 4 tl bişi 1 aylık internet :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al