wmaraci reklam

Elinde İnstagram Metodları Olan Ücretsiz Verebilir mi?

21 Mesajlar 5.184 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erturkemre0101 erturkemre0101 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

mucosoft adlı üyeden alıntı

Birkaç satır yazı yazmak için para mı isteniyor? Ben bu konular için bedavaya destek veriyorum. :)

Hocam ücretsiz metod verir misiniz ? Herkes metod için para istiyor

wmaraci
reklam

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

erturkemre0101 adlı üyeden alıntı

Hocam ücretsiz metod verir misiniz ? Herkes metod için para istiyor

Method denilen şey yol gösterici yazılar sanırım. Discord eklersen ben sana anlatırım.

Discord: Mucosoft#7939

erturkemre0101 erturkemre0101 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

Method denilen şey yol gösterici yazılar sanırım. Discord eklersen ben sana anlatırım.

Discord: Mucosoft#7939

Hocam maalesef discord kullanmıyorum

ZIPPKIN ZIPPKIN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Internet Marketing
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Birkaç satır yazı yazmak için para mı isteniyor? Ben bu konular için bedavaya destek veriyorum. :)

yahu ne kadar komik ne kadar acemice isler donuyor hala TR Webmaster forumlarinda. Satir sayisi ile ekonomik ederi arasinda nasil bir bag kurdun benim guzel kardesim ya?

Ayrica neden bedava isteniyor anlamis degilim. Adam 3 sene 5 sene para harcayacak, zaman harcayacak beyin patlatacak ve o deneyimi seninle bedavaya paylasacak. Sen ne yaptin o 3-5 yil boyunca?
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

ZIPPKIN adlı üyeden alıntı

yahu ne kadar komik ne kadar acemice isler donuyor hala TR Webmaster forumlarinda. Satir sayisi ile ekonomik ederi arasinda nasil bir bag kurdun benim guzel kardesim ya?

Ayrica neden bedava isteniyor anlamis degilim. Adam 3 sene 5 sene para harcayacak, zaman harcayacak beyin patlatacak ve o deneyimi seninle bedavaya paylasacak. Sen ne yaptin o 3-5 yil boyunca?

Bu tür görüşler bana göre kısmen kapitalist bir görüş. Ben aldığım eğitimden sonra öğrendiklerimi ve tecrübe edindiklerimi insanlara ücretsiz olarak anlattım. Çünkü ben paylaşmayı ve eğitim vermeyi seviyorum. Bilgi paylaştıkça güzeldir.

Örneğin ben programlama konusunda kendimi geliştiren bir kişiyim. Bu konuda insanlara yardımcı oluyorum. Ücret aldığım kısım yazılım programlama olur.

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
hocam neden bir şey ücretsiz istensin ki? burada 1 yıllık - 5 yıllık deneyimler için elbette insanlar sizden para isteyecekler. Eğer paranız yoksa deneyin yıllarca başarılı olduklarınızı yapın. Eğer paranız varsa deneyimi satın alın.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Bu tür görüşler bana göre kısmen kapitalist bir görüş. Ben aldığım eğitimden sonra öğrendiklerimi ve tecrübe edindiklerimi insanlara ücretsiz olarak anlattım. Çünkü ben paylaşmayı ve eğitim vermeyi seviyorum. Bilgi paylaştıkça güzeldir.

Örneğin ben programlama konusunda kendimi geliştiren bir kişiyim. Bu konuda insanlara yardımcı oluyorum. Ücret aldığım kısım yazılım programlama olur.

Kapitalizmi sadece para olarak algılamak çok mantıklı. Biri emek sarf edecek diğeri yattığı yerden bilgi alacak. Öğretmenler vs. bilgi veren insanlar da ücretsiz çalışsınlar. Siz ücretsiz verebilirsiniz ama parayla satanı eleştiremezsiniz.

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

batukay adlı üyeden alıntı

Kapitalizmi sadece para olarak algılamak çok mantıklı. Biri emek sarf edecek diğeri yattığı yerden bilgi alacak. Öğretmenler vs. bilgi veren insanlar da ücretsiz çalışsınlar. Siz ücretsiz verebilirsiniz ama parayla satanı eleştiremezsiniz.

Tartışma çıkarmanıza gerek yoktu beyefendi, kendi düşüncelerimi açıklamak suç mu oldu? Ben eleştirimi yapar giderim. Burada kimseye hakaret etmiyoruz veya kimseyi küçümseyici bir söz söylemiyoruz.

murattanbay murattanbay OXO Creative Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 28 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Bu forumda zaten birçok kişi elinden geldiğince yardımcı oluyor ama net bir soru sormamışsın. Bildiklerini anlat ama ücretsiz olsun demişsin, sıkıntı orda. Eğer internette arayıp çözümünü bulamadığın bir sıkıntın varsa yardımcı olmaya çalışayım.

• Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)

murattanbay adlı üyeden alıntı

Bu forumda zaten birçok kişi elinden geldiğince yardımcı oluyor ama net bir soru sormamışsın. Bildiklerini anlat ama ücretsiz olsun demişsin, sıkıntı orda. Eğer internette arayıp çözümünü bulamadığın bir sıkıntın varsa yardımcı olmaya çalışayım.

İnternette arayıp bulamadığım birçok sorunu insanlar da çözemedi, hep kendi çabalarımla çözdüm. Benim sorunlarım basit olmaz, kimse kolay kolay çözemez. :norespond:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al