wmaraci reklam

Facebook 15 Martta Kapanacak mı?

2 Mesajlar 1.189 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mattet Mattet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek Aşcı
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kapanacağı yolundaki söylentileri yalanlayan sosyal ağ Facebook, "Kapanma yazısı gelmedi, her zamanki gibi çalışmaya devam edeceğiz" açıklaması yaptı.

Haber, Hafta sonu internette Facebook'un yaratıcısı Mark Zuckerberg'in eski hayatını geri istediği ve bu yüzden 15 Mart'ta siteyi kapatacağına dair komik bir dedikodu yayıldı.
Facebook'un Kurumsal İletişim Yöneticisi Larry Yu bu dedikodunun gerçek olmadığını açıkladı.
Mashable'ın Facebook kapanacak mı sorusuna da "Hayır kapanmayacak o yüzden bu aptallığı durdurmamıza yardım edin." diyerek cevap verdi.
Zaten Facebook'a 50 milyar dolar değer biçilmişken ve daha yeni Goldman Sachs'tan 450 milyon dolar, Rus yatırım firması Digital Sky Technologies'ten de 50 milyon dolar yatırım almışken kapanması pek de mantıklı değil. Ayrıca Mark Zuckerberg için 500 milyonun üzerindeki Facebook kullanıcısını, Farmville ve Cityville oyuncularını kızdırmak pek de hoş olmayabilir.

wmaraci
reklam

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz alakasız olacak ama Zynga ve Playfish gibi çok tutulan oyunların yapımcıları, oyunlarını kendi web sitelerine çekip kendi ayakları üzerinden hit almayı ve kar etmeyi göze almadıkları sürece Facebook çılgınlığı kolay kolay dinmez. Facebook zehir gibi yayılmaya devam eder ve diğer sosyal ağları ezer. Ben bu süper güce karşıyım, sosyal medyada çeşitliliğin önemli olduğunu düşünüyorum. Sadece sosyal medyanın değil , tüm internetin dengesi buna bağlıdır bence.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al