wmaraci reklam

Facebook'a 1$ lık reklam vermek istiyorum

12 Mesajlar 1.735 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar şimdilik denemek için 1$ lık reklam vermek istiyorum toplam bütçe kısmındaki yere 1$ yazsam yeterli oluyormu ?

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Sıkıntı olmaz. Verebilirsin..

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

CivanDemir adlı üyeden alıntı

Sıkıntı olmaz. Verebilirsin..

Yaptığım işlem doğru demi toplam bütçe kısmına 1$ yazağım fazlasında ücret falan çekmez demi ?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Yaptığım işlem doğru demi toplam bütçe kısmına 1$ yazağım fazlasında ücret falan çekmez demi ?

Hayır çekmez. Hatta 20 lira olana kadar para da çekmez hesaptan. Ay'dan ay'a çekiyor paraları. Ama sen istersen 20 lira tamamlandığında "faturalar" kısmından anında ödeme yapabilirsin.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

Hayır çekmez. Hatta 20 lira olana kadar para da çekmez hesaptan. Ay'dan ay'a çekiyor paraları. Ama sen istersen 20 lira tamamlandığında "faturalar" kısmından anında ödeme yapabilirsin.

Şuan için 1$ lık reklam ile denemek istiyorum bakalım ne kadar etkileşim olacak ğer işe yararsa bütçeyi artırabilirim.

BingoO BingoO WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Stok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 6, (%100)
Ben yaklaşık 11 tl lik reklam verdim. Ödemeyi kredi kartımdan yaptım. Ödeme güvenlik nedeni ile red edildi. Parayı iiade ettiler ama reklam hesabım kapatıldı. Anlamış değilim

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Şuan için 1$ lık reklam ile denemek istiyorum bakalım ne kadar etkileşim olacak ğer işe yararsa bütçeyi artırabilirim.

Yalnız reklam bölgesini ve dilini seçmeyi unutma derim. Yoksa bir faydasını göremezsin. Hatta yaş sınırını +16,17 yaparsan daha çok etkileşim sağlarsın. Bu tip ufak tefek şeyler daha iyi etkileşim sağlattırıyor. Ben her zaman gönderi etkileşimlerinde reklamın etkisini epey bir farkettim. Faydası oluyor yani.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)

Yalnız reklam bölgesini ve dilini seçmeyi unutma derim. Yoksa bir faydasını göremezsin. Hatta yaş sınırını +16,17 yaparsan daha çok etkileşim sağlarsın. Bu tip ufak tefek şeyler daha iyi etkileşim sağlattırıyor. Ben her zaman gönderi etkileşimlerinde reklamın etkisini epey bir farkettim. Faydası oluyor yani.

Hocam innial kart ile reklam verebilirmiyim ?

salihulukoylu salihulukoylu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 10 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
1$ bütçeyle reklam verebilirsiniz evet.
Örneğin günlük bütçeye :20 tl yazarsanız,reklamınız yayına girdiği andan itibaren gece 12'ye kadar 20 tlyi harcıyarak faturalandıracaktır.Burada belirleyeceğinz rakam reklamınızın gösterim sıklığını etkileyecektir.

Facebook reklamları konusunda Türkiye'de epey sıkıntı yaşandı eğer reklam hesabınızı devamlı kullanmak istiyorsanız benim daha önce düştüğüm hatalar düşmemeniz için bir kaç not bırakabilirim.

1-Kullanıcı profilindeki isim ile kredi kartının üzerinde ki isim aynı olmalı.
2-Eğer fatura adresiniz Türkiye ise,bilgisayarınızdaki dns ayarları farklı olmamalı ya da vpn'le girmemelisiniz.
3-Kullanacağınız kredi kartını birden fazla hesaba eklemeye çalışmayın.
4- Kredi kartınızda 20 lira üzeri limit mutlaka bulunmalı,facebook para çekimi yapacaktır.

Bir çok reklam hesabım kapatıldı.Mantıklı hiç bir cevabı olmamasına rağmen sadece yukarıda belirttiğim ufak tefek maddeler vardı.Belki bunlarla alakası bile yoktur ama benim hesaplarım bu olaylar etrafında kapatıldığı için yeni hesabımda özellikle bunlara dikkat edere kullanıyorum ve şuan için bir sorun yok.
ebagcuvan kasver

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

salihulukoylu adlı üyeden alıntı

1$ bütçeyle reklam verebilirsiniz evet.
Örneğin günlük bütçeye :20 tl yazarsanız,reklamınız yayına girdiği andan itibaren gece 12'ye kadar 20 tlyi harcıyarak faturalandıracaktır.Burada belirleyeceğinz rakam reklamınızın gösterim sıklığını etkileyecektir.

Facebook reklamları konusunda Türkiye'de epey sıkıntı yaşandı eğer reklam hesabınızı devamlı kullanmak istiyorsanız benim daha önce düştüğüm hatalar düşmemeniz için bir kaç not bırakabilirim.

1-Kullanıcı profilindeki isim ile kredi kartının üzerinde ki isim aynı olmalı.
2-Eğer fatura adresiniz Türkiye ise,bilgisayarınızdaki dns ayarları farklı olmamalı ya da vpn'le girmemelisiniz.
3-Kullanacağınız kredi kartını birden fazla hesaba eklemeye çalışmayın.
4- Kredi kartınızda 20 lira üzeri limit mutlaka bulunmalı,facebook para çekimi yapacaktır.

Bir çok reklam hesabım kapatıldı.Mantıklı hiç bir cevabı olmamasına rağmen sadece yukarıda belirttiğim ufak tefek maddeler vardı.Belki bunlarla alakası bile yoktur ama benim hesaplarım bu olaylar etrafında kapatıldığı için yeni hesabımda özellikle bunlara dikkat edere kullanıyorum ve şuan için bir sorun yok.

Teşekkürler, Ödemeyi PayPal seçtim zaten 5 - 6 lira var içinde şuan dediklerinide uygulayacağım önerilerin için teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al