wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook'a Reklam Vermek Garip Bir Olay

8 Mesajlar 2.791 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mrblithe mrblithe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar facebook reklam kampanyası oluşturdum.Bir süre sonra hesabım kapatıldı.Kimlik fotokopisi v.b. belge istediler , gönderdim.Daha sonra reklam hesabım tekrar açıldı.

Fakat şöyle bir gariplik var bütçemi örnek 5bin tl olarak girmeme rağmen , kredi kartımdan bir ücret çekilmedi.Reklamı oluştururken hemen çekerler diye sanal kartıma bu miktarı aktardım.Kampanyamı oluşturdum ve kartı ekledim.Akabinde hesabım kapatıldı.Daha sonra kartımı kontrol ettim para çekilmemiş.Bende sanal kartımın limitini sıfırladım.Fakat bugün hesabım açıldı ve reklamlarım gösterilmeye başladı.Bakıyorum kredi kartımdan para çekilmemiş ki sanal kartımda şuan limit yok.İsteselerde çekemez.

Bu olay başkasının başına geldi mi ? Sonradan bir sorun çıkmasın ?

wmaraci
reklam

khazadum khazadum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Executive & SEO Analyst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Biraz daha bekleyin, parayı çekecekler merak etmeyin :) en son vuruş noktası olacak gibi düşünün.

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

khazadum adlı üyeden alıntı

Biraz daha bekleyin, parayı çekecekler merak etmeyin :) en son vuruş noktası olacak gibi düşünün.

Hocam nerden çekecekler , sanal kartıma aktarmıştım o miktarı , baktım hesabım kapatıldı çekilmemiş miktar.Bende sanal karttaki limiti sıfırladım.Kampanyayı oluştururken de sanal kartımı vermiştim , zaten normal kartım internete kapalı.

• Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
O zaman hesabınız borçlu hesap durumuna düşecektir.
Eksiye düştüğü zaman ödeme yaparak hesabı tekrar artıya alabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

O zaman hesabınız borçlu hesap durumuna düşecektir.
Eksiye düştüğü zaman ödeme yaparak hesabı tekrar artıya alabilirsiniz.

Hocam ben 50 bin tl lik reklam verip , ödemem kaçar giderim.Sonuçta sözleşme filan yapmadık.Olan Facebook hesabıma olur alttarafı.. Haram yiyeceğimizden değil ama insanın aklına geliyor böyle bir açığın olduğu.

• Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Facebook ve Adwords Adversting reklamcılıgı ile ugraşıyorum ve sertifikalı bir partner onayı var açıkcası bu işi yıllardır yapan birisi olarak bu işin aslında bir çok püf noktası oldugunu söylemek istiyorum size sadece hepsi bu.

Bazı insanlar borçlu facebook hesabı alıyor neden? VCC yabancı kişilere ait kredi kartları datası ile bu borcu ödüyorlar, ve hesapları eski'den artı'ya çıkararak 1 günlük 2000 TL reklam veriyor ve hesabı patlatarak kaybolup gidiyorlar.

Bu işlem tamamen kullanıcıya kalmış bir olay yani, benim ne söylemek istediğimi umuyorum ki iyi anladınız, iş konusunda çok profesyonelim diye laf kalabalıgı yapmak istemiyorum fakat bu işin aslında işleyişi bu şekildedir.

Kolay gelsin.

• Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Facebook ve Adwords Adversting reklamcılıgı ile ugraşıyorum ve sertifikalı bir partner onayı var açıkcası bu işi yıllardır yapan birisi olarak bu işin aslında bir çok püf noktası oldugunu söylemek istiyorum size sadece hepsi bu.

Bazı insanlar borçlu facebook hesabı alıyor neden? VCC yabancı kişilere ait kredi kartları datası ile bu borcu ödüyorlar, ve hesapları eski'den artı'ya çıkararak 1 günlük 2000 TL reklam veriyor ve hesabı patlatarak kaybolup gidiyorlar.

Bu işlem tamamen kullanıcıya kalmış bir olay yani, benim ne söylemek istediğimi umuyorum ki iyi anladınız, iş konusunda çok profesyonelim diye laf kalabalıgı yapmak istemiyorum fakat bu işin aslında işleyişi bu şekildedir.

Kolay gelsin.

Teşekkürler yardımlarınız için , inşallah bir sorun ile karşılaşmam.

• Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Rica eder hayırlı geceler dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al