wmaraci reklam

Facebook'a Reklam vermeyi düşünüyorum

11 Mesajlar 1.572 Okunma
wmaraci reklam

Sumatrabilisim Sumatrabilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
Hayırlı sabahlar herkese.Çok küçük bi bütçe ile yaklaşık 15 tl ile 1 hafta bir gönderime reklam vermek istiyorum.İlk kez yapacağım için bir tavsiyesi olan var mı ? Yani işin ince bi ayarı var mı yoksa direk ver geç her türlü gönderin hit alır mı dersiniz ? Şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

rootyetkiliadam rootyetkiliadam WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Staff, Jr. Sysadmin
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 1 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam'ın iyisi kötüsü olmaz, az da olsa mutlaka hit getirisi olacaktır diye düşünüyorum...

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

rootyetkiliadam adlı üyeden alıntı

Reklam'ın iyisi kötüsü olmaz, az da olsa mutlaka hit getirisi olacaktır diye düşünüyorum...

Onun farkındayım hocam zaten de daha iyi kitleye erişmek için özel bir reklam ayarı var mı merak ettim çünkü cinsiyet yaş alan falan seçimleri var

Myiso Myiso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı +Seo+ Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Facebook reklamları konusunda yardımcı olabilirim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Facebook reklamları konusunda yardımcı olabilirim.

Hocam burdan yardımcı olabilirsin herkes öğrenmiş olur
Bedir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Sumatrabilisim yani yardımcı olurum demek istemem bunlar ücretli işler. Her hangi bir ajans veya google partnerlerine giderseniz zaten sizden ek ücret talep edecekler veya reklamlardan kısıp oradan kesecekler. ben size yardımcı olacağım dedim. uzak bağlantı ile reklamlarınızı açıp çıkacağım. Yani ben bu iş ile para kazanıyorum. Sonuç itibari ile büyük firmalar ile çalışma yapıyorum. O zaman tüm bilgileri söyleyelim herkes yapsın biz de avcumuzu yalarız. :) Sizce etik mi ?

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Sumatrabilisim yani yardımcı olurum demek istemem bunlar ücretli işler. Her hangi bir ajans veya google partnerlerine giderseniz zaten sizden ek ücret talep edecekler veya reklamlardan kısıp oradan kesecekler. ben size yardımcı olacağım dedim. uzak bağlantı ile reklamlarınızı açıp çıkacağım. Yani ben bu iş ile para kazanıyorum. Sonuç itibari ile büyük firmalar ile çalışma yapıyorum. O zaman tüm bilgileri söyleyelim herkes yapsın biz de avcumuzu yalarız. :) Sizce etik mi ?

Bu işin bile ticareti olduğunu bilmiyordum cidden alt tarafı vereceğim 15 tl lik bir facebook reklamı bilmiyorum yani tuhaf geldi neyse size hayırlı müşteriler hocam :)

• Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 18 / 153
  • Ticaret 12, (%92)
Nasıl bu işin ticareti olmuyor. Birçok reklam firması ve ajanslar bulunmaktadır. Örnek reklamı siz açarsınız sitenize 100 kişi gelir e-ticaret ise bakar geçer. Bilen birisi açar 50 kişi gelir ama satış yaptırır. O kadar google üzerinde reklamlar bulunmakta bunların hepsini site sahipleri mi yapıyor sanıyorsunuz. Şuanda 184 müşterim bulunmaktadır. Google Partnerimiyim değilim. Yani ben burada size yardımcı olurum dedim. Bunda kötü birşey yoktur. Hatta ücret konusuna bile girmedim yani.

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)

Myiso adlı üyeden alıntı

Nasıl bu işin ticareti olmuyor. Birçok reklam firması ve ajanslar bulunmaktadır. Örnek reklamı siz açarsınız sitenize 100 kişi gelir e-ticaret ise bakar geçer. Bilen birisi açar 50 kişi gelir ama satış yaptırır. O kadar google üzerinde reklamlar bulunmakta bunların hepsini site sahipleri mi yapıyor sanıyorsunuz. Şuanda 184 müşterim bulunmaktadır. Google Partnerimiyim değilim. Yani ben burada size yardımcı olurum dedim. Bunda kötü birşey yoktur. Hatta ücret konusuna bile girmedim yani.

Hocam sakin olun hiçbir şey demedim ki şahsen 3 yıldır facebook kullanmayan bir insanım sadece site gönderilerini atıp çıkıyorum bu işin ticareti olduğunu "bilmiyordum" dedim size "bu işin ticareti olmuyor" demedim,anlamayamıyorum şuan yaptığınız çıkışları tamam hayırlı işler dedik işte :)

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)
Ülke olarak Azerbaycan, Türkiye seç. Yaş sınırlaması 13-65. İlgi alanlarına 5 tane büyük sayfa ekle. Bir de mümkünse mobilden giriş yapıp sponsor at.
Sumatrabilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al