lostyazilim

Facebook beğenenler hakkında

13 Mesajlar 1.862 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Beğenip beğenmekten vazgeçmişte olabilirler, mobilde gezinirken beğen butonuna basıp hemen geri alanlar olabilir beğendikten sonra sayfa hoşuan gitmeyip tekrar beğenmekten vazgeçen olabilir. Sanmıyorum dediğiniz gibi bir şey olduğunu. En iyi ihtimalle çerezlerinizden dolayı sayfada gözükmüyordur güncel hali.

wmaraci
reklam

erotomani erotomani Efendiysen EFEsin Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 20 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

tzengin adlı üyeden alıntı

Beğenip beğenmekten vazgeçmişte olabilirler, mobilde gezinirken beğen butonuna basıp hemen geri alanlar olabilir beğendikten sonra sayfa hoşuan gitmeyip tekrar beğenmekten vazgeçen olabilir. Sanmıyorum dediğiniz gibi bir şey olduğunu. En iyi ihtimalle çerezlerinizden dolayı sayfada gözükmüyordur güncel hali.

Sayıda azalma yok hocam. Eğer beğenenler vazgeçmiş olsaydı sayıda azalma olurdu bence. Ama çerezlerden dolayı olabilir. Beğenenler için bildirim de gelmiyor. Çok sağlıklı bulmadım reklam olayını.

Mezunx Mezunx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
günlük 8 TL verdiğim haber portalı sayfasına "günlük tahmini beğenme sayısı 35 - 70 arası" dedi. ben aynı paraya günlük 222 beğeniye kadar çıktım. Burada reklam için tasarladığınız görsel ve hedef kitle tercihleriniz çok önemli.
Antalya bölgesinde yayın yapan bir haber portalıyım. Konumu antalya olarak ayarladım. reklam görselimde Antalya büyükşehir belediyesi logosu ve belediye başkanının resmini koydum. hedef kitle olarak antalya, Antalya büyükşehir belediyesi ve belediye başkanı menderes türel olarak girdim. sonuç mükemmel.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al