wmaraci reklam

Facebook Mesajları Paralı Oluyor !

19 Mesajlar 2.530 Okunma
wmaraci reklam

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)

storybaron adlı üyeden alıntı

Aynen öyle :)
3 Yaşındaki bebenin face'i var ya :)

3 yaşında ki çocuğu geçin şu sayfalar varya eğer şöyleyse yorum atın şöyleyse beğene basın sanki resmi istatistik ölçüyor gelir planlaması yapacak ne gülüyorum ama :)

wmaraci
reklam

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

myenes adlı üyeden alıntı

3 yaşında ki çocuğu geçin şu sayfalar varya eğer şöyleyse yorum atın şöyleyse beğene basın sanki resmi istatistik ölçüyor gelir planlaması yapacak ne gülüyorum ama :)

:):) Ama seviyorum facebook'u herşeye rağmen.

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Başlık aldatıcı olunca, herkes başlığın kurbanı olacak. :)

"Arkadaş listesinde yer almayan kişilerden gelen özel mesajlar, Facebook posta kutusunun "Diğer" sekmesinde saklanıyor. Doğrudan ilgili kişinin gelen kutusuna mesaj göndermek isteyenler, tek seferlik 1 dolar ödeme yaparak bu hakka sahip olabilecek." Ücretli olan bu yani.

Aynen olay budur.

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)
Forumda konu açarken illa çok okunsun diye yanlış başlıklar atmayın lütfen. Bu uygulama reklam şirketlerine ilaç gibi bişey sonucda siz belli bir kitleye toplu mesaj göndermek istediğinizde mesajlarınız diğer kutusuna düştüğünden geri dönüşler çok az oluyor halbuki bu şekilde göndereceğiniz tüm mesajlar direk gelen kutusuna düştüğünden geri dönüşler çok daha fazla olacaktır.Toplu mail göndermeden kat kat daha fazla geri dönüş alınabilir bir yöntem.

Örneğin: Siz toplu maille 1 milyon kişiye mail gönderdiğiniz zaman hotmail gibi mail hizmetlerinde mailiniz direk spam kutusuna gider ve birçok kullanıcı tarafından okunmadan silinir ve ödediğiniz paralar çöpe gider ki mail hizmetleri hiçde ucuz değil bende bir zamanlar toplu mail satın aldığımdan biliyorum.

Fakat aynı şeyi facebookda örneğin 50.000 kişiye ciddi bir ticari marka reklamı yaparsanız alacağınız geri dönüşler çok daha karlı olacaktır.

Facebook da ortalama bir beğeninin 5$ seviyesinde olduğunu varsayarsak tek seferlik 1$ cüzi bir rakam.

Rakamlar bizlere yüksek gelebilir fakat herkes için aynı durum söz konusu değil.

wmaraci
wmaraci

webhost webhost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web Tasarım - CMS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 33 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Dünyanın sonu değilya kullanmayız olur biter.

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)
Sonu Geliyor. . .

ahsullda ahsullda Web Tasarımcı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sanki önce facebook vardı millet facebookla yatıp kalkıyor.

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Dikkat ettim arkadaş olmayanlara gönderilen mesajlarda alıncakmıs.Aslında güzel.Bana birçok kişi soruyordu herkesin mesaj atmasını nasıl engellerim diye en azından otamatik engellencek :D

storybaron storybaron Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster/Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 19 / 88
  • Ticaret 4, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

Forumda konu açarken illa çok okunsun diye yanlış başlıklar atmayın lütfen. Bu uygulama reklam şirketlerine ilaç gibi bişey sonucda siz belli bir kitleye toplu mesaj göndermek istediğinizde mesajlarınız diğer kutusuna düştüğünden geri dönüşler çok az oluyor halbuki bu şekilde göndereceğiniz tüm mesajlar direk gelen kutusuna düştüğünden geri dönüşler çok daha fazla olacaktır.Toplu mail göndermeden kat kat daha fazla geri dönüş alınabilir bir yöntem.

Örneğin: Siz toplu maille 1 milyon kişiye mail gönderdiğiniz zaman hotmail gibi mail hizmetlerinde mailiniz direk spam kutusuna gider ve birçok kullanıcı tarafından okunmadan silinir ve ödediğiniz paralar çöpe gider ki mail hizmetleri hiçde ucuz değil bende bir zamanlar toplu mail satın aldığımdan biliyorum.

Fakat aynı şeyi facebookda örneğin 50.000 kişiye ciddi bir ticari marka reklamı yaparsanız alacağınız geri dönüşler çok daha karlı olacaktır.

Facebook da ortalama bir beğeninin 5$ seviyesinde olduğunu varsayarsak tek seferlik 1$ cüzi bir rakam.

Rakamlar bizlere yüksek gelebilir fakat herkes için aynı durum söz konusu değil.

Hocam yazı okunsun diye öyle açmadım.
Kaynakdaki Shiftdelete'deki başlığı yazdım bi değişiklik yapmadım..
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al