wmaraci reklam

Facebook Reklam kodu

5 Mesajlar 1.225 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaan88 kaan88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkaşlar,
Facebook'a reklam vermek için bilgileri girdim ve oluşturmadan önce reklam kodu diye birşeyi fark ettim. Nedir bu reklam kodu ve nasıl alabiliriz? Diğer sorum ise günlük 5tl olarak girdim bana ortalama günlük 3-12 beğeni diyor, bu çok az değil mi? Teşekkürler.

wmaraci
reklam

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Merhaba,

reklam kodu dönüşümlerin analizi için kullanılır ( kullanmak zorunda değilsin ama ) kendin ordaki yönergeleri takip ederek oluşturmaktasın.

Sadece sayfaya beğenisi için reklam vereceksen orada belirtilen değerler ilk etap da sayfanın şuanki durumu için geçerli olan değerlerdir. Yani bir süre sonra 5 TL ile 35-40 kişiye kadar ulaşabilirsin. Ayrıca reklam vermeden önce hedef kitleyi kaliteli bir şekilde optimize edersen küçük bütçelerle daha fazla kitleye ulaşabilirsin.

Son olarakda sayfa beğenisinden ziyade web sitenine trafik sağlamak için reklam vermen bana göre daha mantıklı hem trafik sağlamış olursun hemde sayfana beğenide gelme olasılığı var.
kaan88

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
hocam araştırırken şöyle birşey buldum reklam kodu için şunu yazıyordu facebookta "Reklam kuponu, Facebook reklamlarınız için bir ödeme biçimidir". Şimdi bu reklam kodunu nasıl alacağımı bulamadım. Ayrıca site tanıtım kısmını görmemişim ben ve dediğiniz gibi yapacağım. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
nrkn

kişi bu mesajı beğendi.

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Bu durumda senin bahsettiğin, kupon kodu. Tıpkı adwords de olduğu gibi. Kupon kodu zaten elinde varsa gireceksin. Ne şekilde temin edersin/bulursun fikir veremeyeceğim maalesef.
kaan88

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 93 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
nrkn kusura bakmayın hocam benim hatam, kupon yerine kod yazmışım yanlış yönlendirmişim soruyu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al