lostyazilim

Facebook Sayfa Kasma Hakkında.

7 Mesajlar 1.668 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

vizlio vizlio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. 2-3 yıldır facebook sayfalarıyla uğraşıyorum. Ve canımı sıkan bir konu hakkında yazma gereksinimi duydum. Facebook sayfa kasma ile alakalı bir çok insan arayış içinde. Ve bunlara her gün yenileri eklenmekte. Bu işlere bulaşan herkes sayfasının beğeni sayısını arttırma derdinde. Hal böyle oluncada bir çok fırsatçı bu fırsatı değerlendirmek adına ücret karşılığında üye kasma işine soyunmuş durumda.(panel, ıvır zıvır) Eskisi kadar olmasada çok sayıda insan hala ufak ücretler karşılığında üye kasmakta ve birileride bunlara üye kastırmakta. Gelelim işin özüne. Özellikle bu işlere yeni bulaşan arkadaşlar. Sayfalarının hayran kitlelerini yükseltme derdinde olanlar. Bu tür yöntemlerle kastırdığınız sayfalar hiç bir halta yaramaz. Özelliklede yeni algoritmadan sonra isterse bu yolla 1 milyon üye çektirin. Üye çektirdiğiniz adamı zengin etmekten başka bir şey geçmez elinize. Boşu boşuna para harcamayın hem paranız cebinizde kalsın hemde umudunuz kırılmasın.

wmaraci
reklam

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Ya o değilde, bu panel scriptlerini alıp .tk domain, 000webhost ile kuran kendini webmaster ilan ediyor ben ona deliriyorum.

Bu smiley cuk oturdu.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

JackkerL adlı üyeden alıntı

Ya o değilde, bu panel scriptlerini alıp .tk domain, 000webhost ile kuran kendini webmaster ilan ediyor ben ona deliriyorum.

Bu smiley cuk oturdu.

Sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca bir webmaster para harcamıyor sadece kazanmak istiyorsa boşuna. İnsan en azı bir kaç tl ile domain ve host alır başlar.
JackkerL

kişi bu mesajı beğendi.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Twitter 'da takipçi, Facebook 'da hayran, ne bileyim Instagram 'da beğeni cart curt kazanmak isteyen gitsin şunu kullansın. Arkadaşın dediği gibi ne benim gösterdiğim linkten gelenler bir halta yarar, ne de para verip satın aldığınız adamlardan gelenler.

Sayıyı yüksek görmek hoşlarına gidiyor herhalde. Benim dediğim bedava en azından, paranızı vermeyin bari, mantar gibi çoğalmasınlar.

www.hakancolak.com
wmaraci
wmaraci

wmqp wmqp Software Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi | Software E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Burası da ücretsiz hiç yoktan ise para felan vermezler. http://www.likeall.org

Oğuz AKPARMAK | Software Engineer # (GIS) Wordpress Otomatik Resim Çekme ve Pratik Konu Açma

oktayakbal oktayakbal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
bende sayfalarıma üye cektiyorum. bir işe yaramadığınıda bliyorum ama en azından bir 5 bin cektirmek bile o face sayfasına bakan organik bir üyede olumlu bir etki brakıyor

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)
18k film sayfası kastırmıştım zamanında paylaşımlara gelen beğeni 10-20 arası,şimdi ise daha zor bir sektörde 600 kişilik sayfam var daha çok yeni ama şimdiden 30 40 civarı beğeni geliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al