wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Sayfaları Geliştiriyor

2 Mesajlar 1.563 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Son zamanlarda google+’nın çıkmasıyla birlikte facebook tahtının sallandığını görmüş olmalı ki birçok güncelleme ve yeniliğe gidiyor.Timeline ve diğer birçok özelliklden sonra şimdi facebook sayfa özelliklerini geliştiriyor.Haftalık olarak beğeni sayısını ve görüntülenme sayısını bildirim olarak sayfa yöneticilerine bildirmeyi hedefleyen facebook’un bu yeni özelliği sayfa sahiplerini sevindireceğe benziyor.

Facebook’un bilgilendirme notu :
Sayfaları Geliştiriyoruz
Sayfanı yönetmek için en verimli araçları kullanmana yardımcı olmak istiyoruz. Bundan dolayı hayranlarınla nasıl bağlantı kurduğunu etkileyecek bir güncelleme yaptık:

İstatistikler Geliştirmesi: Artık hayran sayının altında son 7 gün içerisinde Facebook’ta kaç kişinin sayfanla etkileşime geçtiğini gösteren Bunun Hakkında Konuşan İnsanlar adlı herkese açık bir ölçüm göreceksin. Sayfa İstatistikleri’nden daha fazla bilgi alabilirsin.

Kaynak

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Sayfamda farkettim bende şimdi. Üste gelmiş bu bildirim :) "sayfanla etkileşime geçtiğini gösteren" derken ne demek istiyor onu anlıyamadım ama daha öncesinde sayfayı beğenen kişi sayısının altındaki o yeri görünce;

Sayfa adını etiketleyip profillerinde yazı yazanlar gibisinden birşey diye tahmin etmiştim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al