freelance iş ilanları

facebook sponsor reklamlarında 1 kuruşa beğeni ya da gönderi etkileşimi nasıl alınır?

23 Mesajlar 3.285 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Bunun demografi vs ile alakası yok,ayarları da kurcalamayın.Mantık ilgi çekmek ve ilgi çekecek resim ve üzerine de abartılı bir dille bir yazı yazın.İlgi çekici şeyler paylaşırsanız sayfanızda reklamın dikkat çekmesi de fazla olacak 1 kuruştan beğeni alacaksınız.Yani ilgi çekici şeylerin paylaşıldığı sayfalar açın.
Bunun şimdi tersini düşünelim.Bir ilaç firmasının ürettiği ilacın kullanım klavuzunu yayınlayın.İçinde bolca latince kelimeler geçsin.İlacın resimi de koyun.Sayfa beğeniniz 2 TL olacaktır.1 K beğeni de size 2 bin TL'ye mal olacaktır.
İki örnek ile açıklamaya çalıştım.Yukarıda beğeni raporlarını veren forumdaşların yaptıkları tam da budur.Atom parçalamıyorlar, öyle gibi davransalar da:)
Hepiniz aynı sonuçları alırsınız hatta daha iyisini belki de...
Önemli not;
Telifi olan şeyleri paylaşmayalım emek hırsızları gibi..Karikatür vs gibi telif hakkı çizere ya da yayınevine ait şeyleri paylaşmak ahlaken ayıp, dinen günahtır. :)
WordPressUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
bende websiteye hit için minimum fiyatlamayı merak ediyorum hit başına genel içerikli websiteye ama bazı arkadaşlar öyle yazılar yazmış ki sormak bile içimden gelmedi ben şahsen bildiğim her şeyde forumda ücretsiz yardım ediyorum etmeyende olur saygı duyarım ama aşağılar gibi mesaj atmak kimsenin haddi değil saygı farklı bir olgu

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
ErenGEMİCİ resimle degil sadece de egitici olsan keske masallah..

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al