wmaraci reklam

Facebook Yorum Eklentisi Sorunu?

5 Mesajlar 2.133 Okunma
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Merhaba arkadaşlar film sitemde facebook yorum eklentisi kullanıyorum fakat sorunum şu yorumlar her sayfada gözüküyor. Haliyle iş görmüyor. İnsanları hangi filmlere yorum yapıldığı belli olmuyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Örnek Resim

Ek Olarak: Arkadaşlar yardım edecek biri yokmu?

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

yavuzaydogan yavuzaydogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;
Sizin kullandığınız sistem sadece site ismi için geçerli. Her sayfaya yorum yaptırmak için aşağıdaki kodu kullanmalısınız. "Sayfa linki" yazan yere o anda hangi sayfa aktifse onu yazmalısınız:

<script>(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = "//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.0";
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

www.favoriyazilim.com

AcquirE AcquirE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 31 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar bende facebook yorum eklentisi kurdum ama hata verdi nedenine yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/content/65/10413165/html/bitkiselyaglar/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO &amp; Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
kardeşim ben onu mesela eklenti olarak değilde mesela direk wordpress footer bölümüne kodları ekleyerek yaptım ve bendede her sayfada gözüküyor. Bu eklentininde yaptığı aynı şey olabilir yani footer yada headerda bir bölüme yerleştiriyor her sayfada gözüküyor.

Ek Olarak:

AcquirE adlı üyeden alıntı

merhabalar bende facebook yorum eklentisi kurdum ama hata verdi nedenine yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/content/65/10413165/html/bitkiselyaglar/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273

benim burdan anladığım eklentinizin sürümü facebookun kullandığı sürümle uyuşmuyor daha eski. https://developers.facebook.com/docs/plugins/comments

buradan kendinize bir yorum plugini yapıp kodları istediğiniz sayfaya yerleştirebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

AcquirE AcquirE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 31 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

umuterdal adlı üyeden alıntı

kardeşim ben onu mesela eklenti olarak değilde mesela direk wordpress footer bölümüne kodları ekleyerek yaptım ve bendede her sayfada gözüküyor. Bu eklentininde yaptığı aynı şey olabilir yani footer yada headerda bir bölüme yerleştiriyor her sayfada gözüküyor.

Ek Olarak:

benim burdan anladığım eklentinizin sürümü facebookun kullandığı sürümle uyuşmuyor daha eski. https://developers.facebook.com/docs/plugins/comments

buradan kendinize bir yorum plugini yapıp kodları istediğiniz sayfaya yerleştirebilirsiniz.

başka bir eklenti denedim o oldu ama eklentiler kasma yapıyor sayfada. developers 'de Kodlarla nasıl yapabiliriz bu durumu her konuya sayfaya ayrı ayrımı yerleştirmek gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al