wmaraci reklam

Hepsini Boşverin Tumblr Deneyin

43 Mesajlar 5.205 Okunma
wmaraci reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

systemhack adlı üyeden alıntı

Adsense reklamları eklenebiliyor mu oraya? Orda blog açınca bi nevi subdomain kullanıyor gibi oluyoruz ana domain .tumblr.com bir ton blog var. Adsense desteği varsa eğer karışıklık olmuyor mu? Kız arkadaşım baya severek kullanıyor ama ben bi türlü alışamadım. Bana çok karışık geliyor :D

Hocam bloglara adsense eklenebiliyor fakat bir işe yaramıyor açıkcası. Herhangi bir gelirde olmuyor. Normal bir siteymiş gibi çalışıyor fakat biz içerideyiz, herşeyi içeriden yapıyoruz. Bloglara da içeriden bakıldığı için siteye fazla giren olmuyor. Ama yine de adsense kullanabilirsiniz sadece tıklanır mı tıklanmaz mı orasını bilmiyorum.

RecepVatansever adlı üyeden alıntı

Takibe takip gibi şeyleri evet kesinlikle sevmez ama takibe takip olayı var orda da.Yani 100 kişiyi takip ederseniz en az 30-40 kişi geri dönüş yapacaktır.

O konuda haklısınız hocam takip edebilir tabi ki fakat takip edeni takip ederim gibi birşeyler paylaşırsa takipçileri kaçar. Bunu anlatmak istemiştim.

wmaraci
reklam

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Hocam bloglara adsense eklenebiliyor fakat bir işe yaramıyor açıkcası. Herhangi bir gelirde olmuyor. Normal bir siteymiş gibi çalışıyor fakat biz içerideyiz, herşeyi içeriden yapıyoruz. Bloglara da içeriden bakıldığı için siteye fazla giren olmuyor. Ama yine de adsense kullanabilirsiniz sadece tıklanır mı tıklanmaz mı orasını bilmiyorum.

O konuda haklısınız hocam takip edebilir tabi ki fakat takip edeni takip ederim gibi birşeyler paylaşırsa takipçileri kaçar. Bunu anlatmak istemiştim.

Evet dediğinizi anladım hocam sadece o konu hakkında bilgi vermek istemiştim

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Tumblr'ın en güzel yanlarından biriside reblog ile bir anda fazla etkileşim oranına ulaşabilmektir.
Örneğin şu gönderim bir anda yüksek etkileşim oranı yakaladı.
http://mechuladam.com/post/119301319619/hangi-partiye-oy-vereceksin-dediklerinde-ben
Bence eğer kullanıcı kitleniz sosyal medya içerikleri ile ilgiliyse blogger ve wordpress yerine tumblr tercih edilmeli.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al