Sa oncelikle ben s4.coder https://wmaraci.com/forum/javascript-programlama/instagram-bot-hesap-acma-kodlari-297431.html bu
Kodların yazılımcısıyım su an askerdeyim son 25 günüm var ve askerlik görevini yaparkene bi ton projenin alt yapısını yazdım ve su anda sizin uğraştığınız işi tam 1 yıl önce yapmıstım açtığım hesaplar hala aktif ve sizin tek bir hatanız var Proxy havuzu ve mobil onayı ve mail onay sistemi üzerinde size mantıgını anlatıyım isterseniz mesela alivelikonya diye hesap açtıracaksınız örnek bu hesap icin bi ip kullanmanız gerekiyor bunun içinde sağlam bi sunucu ve sağlam bi yazılım gerekiyor örnek Proxy işini ben su şekilde yapıyorum alivelikonya hesabı icin Proxy tünelim bu şekilde alivelikonya.example.com:8080 ip=192.168.1.2 gibi bu hesapla yapıcagınız işlemler sadece bi ip adresinden yapılacak ve hesap patlamayacaktır mail onay işine gelirsek bi site alacaksınız mail ile alakalı alivelikonya hesabı için alivelikonya@tirrek.com gibi mail olacak htaccess ile tüm mailleri bi maile yonlendireceksiniz bide.js yardımıyla mailleri cron ile zahmetsizce onaylayacaksınız telefon onay işine gelince sadece 10 adet telefon numarası yeterlidir bununda instagramda bi açığı var bunu anlatmıyım çünkü tüm sosyal medya platform larında çalışıyor eğer bu yazdığım sistem ile uğraşmak istemiyorsanız skypeden bana ulaşın bu sistem bende hazır var anlaşırsak cüzzü bi miktar ile tüm bu sistemin php kodlarını satabilirim
Skype adresim S4.Coder
Hadi sağlıcakla kalın Şafak 25 bitiyor Vatan borcum