wmaraci reklam
lidertakipci

İnstagram hangi konsept uygulanmalı sizce?

3 Mesajlar 567 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lauorike lauorike WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kişisel blog tarzı kitlesini büyüttüğüm instagram hesabında türk kullanıcılarının ilgisini üzerime toplamak istiyorum. Fakar belirli bir konsept bulabilmiş değilim
He ryer mizah sayfası
Her yer yemek sayfası
Her yer kadınlara yönelik yazan sayfalar
Her yer 15 yaşında acılar içinde boğulmuş havası olan tumblr sayfaları
Sizce türkiyede eksikliğini hissettiğimiz sayfa içerikleri neler? En az yapılan fakat kitlece çok olanı listeleyelim
Beyin fırtınası yapalım herkes nasiplensin bir sayfa konsepti bulup o konseptte devam etmek isteyenler nasiplensin
Örnek: Kitleleri yönetip kullanıcı mesajları ile Markaları şikayet edebileceğimiz bir sayfa (Sadece örnek)

wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, instagram'da ilgi görecek kategorileri yazmışsınız zaten. Bunlar dışında nadir bir kitle vardır. Onunla da nereye kadar yürütebilirsiniz işi?

Ender gördüğüm içeriklerden biri ise kitap. İyi bir okurun bir tasarım üzerine kitaplardan alıntı sözler ekleyerek paylaşması. Daima yapmak istemişimdir ama iyi bir okur değilim maalesef. :)
Birde Dizi&Film replikleri olabilir.

lauorike lauorike WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Dizi film repklikleri ile en üst sıraya oturmuş rakiplerini tabiri caizse yerle bir etmiş sayfalar bulunmakta.
Kitaplardan alıntılar fikri çok hoş fakat aşk vb. Konularda yazılar paylaşmazsan yine yükselemeyeceğine inanıyorum mesela ben kimsenin umrunda olmayan felsefe ve psikoloji türünden birçok kaynak tükettim ve bu kategoride çok büyüyen görmedim. Kitle içi iletişimde oldukça büyük yani kaliteli bir sayfa konsepti olabilir. Gelecekte vadediyor. Kitap konusunda satış pazarlama işleri vs... yanıtınız için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al