wmaraci reklam

Paylaşımlarınızın Binlerce Kişinin Görmesini İstiyorsanız Gelin.

6 Mesajlar 1.042 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar ;
Bir çok tecrübem oldu hatalarım oldu dogrularım oldu bende bunları sizinle paylaşmak istedim.
İnstagram Sayfa Sahiplerinin tek sorunlarından bir tanesi Organik kullancıya ulaşamamaktır ve bunun sonucunda çok paralar harcamaktadır. Sonuç hep 0 bunun nedenlerini şöyle sıralayalım
•1. Diğer instagram sayfalarına reklam vererek Kendi sayfama kullanıcı çekebilirmiyim ?
•Cevap : Hayır
•Neden ? : Ortalama olarak Bu yolda 370 TL gibi ufak bir reklam harcaması yaptım bu reklam harcaması kimisine ufak gelebilir kimisine görede çoktur. Yapmış oldugum bu harcamadan sonra bana çok fazla geri dönüş saglanmadı. Sağlanmamasının sebebi gayet basit. Artık İnsanlar instagram sayfalarında reklam gördükleri zaman hep geri adım atıyorlar ve pas geçiyorlar bunu kendinizden örnek vererek görebilirsiniz .Şahsen ben öyle yapıyorum Bir sayfada reklam gördüğüm zaman asla sayfanın bana gösterdiği reklamda ki hesaba girip tıklamam spam atar geçerim. Farz edelim ki Sayfalar Çekiliş ile veya buna benzer bir yol ile size hesap kasacak bu konu için çok paralar harcarsanız takipci size gelir Ama bunun bir zararı var size çekiliş için gelen takipci Sadece çekilişi hak kazanmak için Takipci oldu ve sizin gibi birden çok sayfaya aynı şekilde takipte bulundu bu kullanıcı sizden ortalama 1 hafta sonra çıkmaya başlıyor. Bu sefer Hesabınız İnstagram Algoritması tarafından Zararlı içerik olarak belirleniyor ve bu kadar kullanıcı takibi bıraktıysa biz bunun erişiimini geriye çekelim diyorlar. Bunu 4 farklı hesapta denedim ve bu hesapları 0 dan kastım . Buyrun bizzat deneyebilirsiniz.
•2. İnstagramın Kendi sahip oldugu reklamlar ile Reklam Çıksam Sonuç ne olur ?
•Cevap : Karmaşık
• Neden? : Karmaşık olmasının tek sebebi var Eğer Satış hesabı veya bir işletmenin hesabı ise dogru çalışmalar karşılıgında çok Güzel dönüşler alabilirsiniz.
Ama bir mizah, video vb bir içereğe sahipseniz Geri dönüşleri malesef olmuyor.
•3 . Etiket Yöntemi İle Takipci ve Begeni Kasma yapılırmı.
•Cevap: Evet
•Neden? : İnstagram Keşfet ve Etiket kısmı Neredeyse hergün güncelleme yapılan bir kısımdır bunu bizler fark etmesek bile yabancı webmaster sitelerini azıcık dolaşırsanız bu tip güncellemelerin ve değişimlerin farkına varırsınız.İnstagram Arama mantığı google arama mantığı ile neredeyse aynıdır bunun sebebi insanların arama kısmında googleda aradığı gibi bir şeyleri instagramda aramasıdır. Paylaştığınız içeriklere çok sağlam etiketler koyarsanız bu kullanıcıları kendinize çekebilirsiniz. Ama koyduğunuz etiket kadar İçeriğinizde çok önemlidir. İçerik etiket uyumunu saglam bir şekilde yapmaya özen gösterin Deneme yanılmalar yapın En büyük olay fazla hırs yapmayın bu konuda Zararla oturursunuz.
•4. Panel ve Oto Beğeniler Etkilimi ?
•Cevap: Hayır
•Neden ? : İnstagramın Son güncellemesinden önce Bu yöntem gerçekten çok güzel işe yarıyordu. Ama instagram Artık köklü değişiklikler yaptı Bunları Şu Şekilde Özetliyeyim
• Önce İnstagram Tarafından Bu Kontrol Edilir.
•Ali x Sayfasını Takip ediyor - Ali x sayfasını kaç gündür takip ediyor - Ali x sayfası gibi kaç tane sayfayı takip ediyor - Ali x sayfasının gönderilerine beğeni gönderiyor fakat x sayfasını takip ettiği kadar diğer sayfalara begeni gönderiyor mu ?
•Sonra İnstagram Tarafından Bu Kontrol Edilir.
• X Sayfasını takip edenler X sayfası gibi kullanıcıları takip ediyor mu - X sayfasının paylaşımlarını Takipcilerimi begeniyo - X sayfasının Gönderilerinin begenileri nereden geliyor - Gelen Beğeniler takipcilerinden mi geliyor - X Sayfasının gönderilerine begeniler takipcilerden mi ( Etiketler, Keşfet) gibi yerlerden mi geliyor. - X Sayfasının begenileri bilinmeyen yerlerden ve onu tekip etmeyen kullanıcılardan mı geliyor.
Bunları okurken kafanız karışabilir haklısınız ama mantık bu şekilde yürüyor artık

Aklıma Gelenler Bunlar kafanıza takılan her ne olursa olsun Hiç Çekinmeden sorabilirsiniz. Gerek Pm gerek 0554 384 14 89 Hafta için saat 17:30 dan sonra Hafta sonu Cumartesi 16:30 Pazar farketmez Elimden geldiğimce yardımcı olmaya çalışırım Butik sayfaları Veya buna benzer satış yapan sayfalar gönderilerinizi atmadan bana gösterebilir gerekli yanlışlarınızı Bilgim dahilinde Yapmaya çalışırım
Bu Yazıyı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim
SezerOkcu Okeskin TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89
wmaraci
reklam

SezerOkcu SezerOkcu Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 148 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Selam Hocam, sizi rahatsız etmek istemeyenler için bir kaç örnek fotoğraf ile ders niteliğinde anlatım yaparsanız çok faydalı olacağını düşünüyorum

grafikaraci.com - Tasarımın Kolay Yolu
tozlukalem.com - Tarihin Tozlu Rafları

Akhmerrah Akhmerrah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 19 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
Peki hedef kitleyi takipe takip sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

gfo gfo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO & Content Manager
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 452
  • Beğeniler 159 / 160
  • Ticaret 2, (%100)
instagram ile pek alakam yok ama yeni şeyler öğrenmek her zaman güzeldir, bilgiler için teşekkürler.

Medium
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

DarkMaster DarkMaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 53 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bayadır instagram üzerinde uğraşan biri olarak bu yazıya imzamı atarım. Şimdiki sorumuz şu aslında? Peki biz sayfalarımızı nasıl kasacağız artık?..

taskirancemal taskirancemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar ben de bu konular ile ilgili 2 video çekmiştim. youtube kanalımda mevcut. izlemek isteyenler için aşağıya link bırakıyorum. amacım reklam değil başlığı görünce belki birilerine faydası olur diye ekliyorum.

İnstagramda Nasıl Fenomen Olunur?

Instagramda HIZLI Büyümek

Youtube Kanalım http://youtube.com/c/cemaltaskiran
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al