wmaraci reklam

Paylaşmak İçin Telifsiz İçerik Nasıl Bulabilirim?

4 Mesajlar 666 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Telif sorunu yaşatmayacak içerikleri bulabileceğim bir yer var mı veya tavsiye edebileceğiniz bir yöntem? Credit vermek..vs sorun değil ancak Anonim bir videoyu paylaşan bir çok sayfa olmasına rağmen bir şirket satın alıp telif atabiliyor. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için nereden içerik temin edebilirim?

Konu evcil hayvanlar.

Not: Profesyonel çekilmiş stock videolar eğlenceli ve dikkat çekici olmadığı için pek işe yaramıyorlar, daha çok hayvan sahiplerinin çektikleri videolar rağbet görüyor ancak bunları da Jukin Media gibi şirketler satın alıp direk telif atıyorlar.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

hiddet hiddet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
SkyGhostAir Twitter, instagram veya facebook üzerinden toplayabilirsiniz. Twitter ve instagramda son etiketleri takip edin. Facebook da evcil hayvanlar için özel yabancı gruplar var biraz araştırma sonucu bulabilirsiniz. Gerekirse video sahipleri ile konuşun ve izin alın seve seve paylaşırlar.

crazygonzales crazygonzales WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Dostum
https://mobile.twitter.com/VideosFolder
Bu sayfada bulabilirsin

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

hiddet adlı üyeden alıntı

SkyGhostAir Twitter, instagram veya facebook üzerinden toplayabilirsiniz. Twitter ve instagramda son etiketleri takip edin. Facebook da evcil hayvanlar için özel yabancı gruplar var biraz araştırma sonucu bulabilirsiniz. Gerekirse video sahipleri ile konuşun ve izin alın seve seve paylaşırlar.

Nereden geleceği belli olmayan telifler konusunda çok şanssızım, belirttiğiniz gibi anonim videolardan alıp paylaştım ancak bir anda telif geliveriyor. Video sahiplerini bulduğumda istiyorum onlar seve seve veriyorlar evet, ayrıca kendileri de gönderiyorlar ancak şimdilik bu tersiz.

Buradaki videolarda telif var mıdır acaba? Mesela şu video https://mobile.twitter.com/dost3kcom/status/1170961339537399809 Facebook'da telif yedirtiyor, bunları ön göremiyorum başım ağrıyor bu yüzden.

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al