wmaraci reklam

sponsor geri dönüşü çok az

10 Mesajlar 888 Okunma
wmaraci reklam

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)

Merhaba dostlar, facebook da sponsor reklam çıktım güzel sözler kitlesini seçtim potansiyel erişim 3M civarıydı, güzelde bir görsel seçtim. Ancak gel gör ki 8bin kişiye erişim olmasına rağmen sadece 2 kişi beğendi. Halbuki seçtiğim görsel güzel sözler ile ilgilenen insanların kesinlikle beğenebileceği türden güzel söz içeriyordu. Sizce nerede hata yapıyorum? Bilgili arkadaşların yorum yaparsa sevinirim teşekkürler.

wmaraci
reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Bütçeyi artırmak için konumu incele. 8 tl ye 10 tl reklam imkanı var.

Kaç liralık reklamla bu oldu ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Zaten 8k erişim olmuş demekki hedef kitlede sıkıntı var burada cinsiyet yaş ülke gibi ayarlamalar yapman lazım

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben 25 tlilik gunluk reklamda bi haftalik verdim 500k goruntulenme oldu 15bin begeni 3400 yorum 25 paylasim yapilmis 1 haftada hocam uzun suredir reklam veren biriyim 4 yildir hemde bu darbeden sonra reklam isleride hersey öldu benim gorusum 2018 basina kadar duzelmez bu isler

wmaraci
wmaraci

ctaner ctaner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Yazar&Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 14 / 56
  • Ticaret 4, (%100)
Facebook bir alem kullanıcılar bir alem. :)

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Valla iyi gösterim almış ben artık facebookun reklam için öldüğünü düşünüyorum. Bende geçenler de eskisi gibi hedef kitlesi olan reklam yaptım. Malesef gösterim 1500 de kaldı. Hatta önceden 15 bin gösterim alan hedef kitlem. Üstelik konum gayet güzel içerik gayet ilgi cekici iken sanki artık facebook özellikle gösterim ve beğeniye müdahale ediyor gibi

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Valla iyi gösterim almış ben artık facebookun reklam için öldüğünü düşünüyorum. Bende geçenler de eskisi gibi hedef kitlesi olan reklam yaptım. Malesef gösterim 1500 de kaldı. Hatta önceden 15 bin gösterim alan hedef kitlem. Üstelik konum gayet güzel içerik gayet ilgi cekici iken sanki artık facebook özellikle gösterim ve beğeniye müdahale ediyor gibi

Saçmalamayın neden müdahale etsin 2 ay önce bizde reklam verdik mum için hedef kitlede şunu gördük 18 ile 30 yaş arası bayanlar ilgilenmedi ama yaş aralığını artırın ca bir anda satışa döndü yani demek istediğim 10 20 TL verip testler yapmanız lazım en iyi hedef kitleyi yakalamak için sonuçta herkes o reklamı beğenmek zorunda değil

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Saçmaladığımı düşünmüyorum. Forumlarda binlerce kişi bu konuyu düşünüyor ve üstüne yazılar yaziyor. Düşünsenize facebooj bu şekilde yaptı sizde daha fazla vermek gibi bir düşünceye kapılabilirsiniz. Sen düşüneceksin demiyorum ama böyle düşünecekler mutlaka olacaktır bence su anda facebook için reklam vermeden önce dönüşüm pikseli kurmak çok faydalı olacaktır diye tahmin ediyorum. Bunlar benim düşüncem. Kimseyi saçmalama gibi şeylerle ithaf edemezsiniz. Konuya kendi düşüncelerimi yazdım.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bence bayramın etkisi millet çok duramıyor facebookta falan bakıp bakıp geçiyor ama 2 geri dönüşe bende bi sebep bulamadım

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

mkarson mkarson Web Dev. - Sec. Expert Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer - Security Exp.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 0 / 88
  • Ticaret 11, (%100)
Artık önceki gibi aktif olarak face kullanılmıyor. İnsanlar için face messenger'den ibaret olmaya başladı. Çevreyi gözlemleyen biri olarak şunu söyleye bilirim artık insanlar bu mecrada paylaşım dahi yapmıyor. Bir çoğu yeni ufuklara yelken açmış geriye kalanlar ise mesajlaşıp oyun oynamak için duruyor. Benzer durum ask.fm içinde geçerlidir. Sadece o balonun havasının sönmesi biraz erken oldu o kadar. Biz ki koskoca messengeri görmüş geçirmişiz facede neymiş :)
UMUTULAS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al