wmaraci reklam

Tumblr Kullanımı Konusunda Yardım

20 Mesajlar 2.118 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
ayan1907 pm atıyorum hocam.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
reklam

nexfox nexfox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 100 / 66
  • Ticaret 20, (%100)
https://kafamagorebloglarim.tumblr.com/

bende bugun açtım ilk kez denicem bakalım 250 takipçiye ulaşmak 1. hedefim :D

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
nexfox ben takibe aldım hocam sizde beni alırsanız sevinirim :D beğeni atarım gönderilerinize fakat rb yapamam. budalakarga.com

Bütün gönderilerime 1 beğeni alırım :)
nexfox

kişi bu mesajı beğendi.

⭐ mobil uzman⭐

nexfox nexfox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 100 / 66
  • Ticaret 20, (%100)
hllettim

ayrıca ayan1907 yede desteklerinden dolayı teşekkür ederim ilk gün 30 not vs gördük sayesinde

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
nexfox gelmiyor takipçi ya arttıramıyorum

⭐ mobil uzman⭐

akcesmeli akcesmeli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 166 / 165
  • Ticaret 4, (%100)

FerdiŞahin adlı üyeden alıntı

Tumblr'da hiç temaya gerek yok bence. Bunlar tumblr kullanıcıları için pek önemli değil. Örnek olarak ben varsayılan temayı kullanıyorum sadece tek bloğumda 15K takipçi var.

Önemli olan tek şey: Kaliteli İçerik

Hani siteler için kaliteli içerik diyorlar ya, tumblr'daki bloglar için de aynısı geçerli.

Nasıl takipçi kazanabilirsiniz? Eğer tanıdığınız yüksek takipçili bloglar yoksa Twitter'daki yöntemi önereceğim takibe takip kasabilirsiniz. Ama bu bir yere kadar gider 300-500 takipçi kazanırsınız sonra yükselemezsiniz. Zaten günde 200 kişiyi takip limitiniz var.

Söylediğimin haricinde kaliteli içerik paylaşırsanız ki twitter paylaşımları var tumblr kullanıcıları bunları sever o yüzden bir kaç kez hesaplarınız rb alsa belli ölçüde takipçi kazanabilirsiniz.

Eğer ben bunlarla uğraşamam derseniz blog alabilirsiniz. Düşünürseniz elimde bulunan 3.5K ve 7.5K'lık bloğum var onu satabilirim.

Ücretli olarak sağladığım reblog hizmeti verebilirim. Haftalık 70 TL'dir. Haftalık kaç takipçi gelir bunun garantisini veremem ama paylaşımlarınıza reblog alırsınız. Günde 10 kez hesaptan rb yapıyorum.

Örnek blogun 1 haftalık büyümesi (kesinlikle takibe takip kasılmamıştır yan blogdur takip edemiyor zaten):

1 hafta önce takipçi sayısı

Dünün takipçi sayısı

Bugünkü takipçi sayısı ise 5.7K. 1 haftada 1386 takipçi kazanan blog yapmışım. Bu şekilde blog hizmeti veriyorum düşünürseniz iletişime geçebilirsiniz.

Tymblr'de resimden ve cinsellikten başka ne kaliteli içerik var?

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Tweet mweet işleriyle zor hocam. Yukarıdaki arkadaş ücretli reblog haftalik 70tlye veririm demiş cok komik bir rakam :) 280tl aylık 15k blogdan 10 rb alsan ne olur hocam. Bilmiyorsunuz diye sizi kekliyor galiba

Benim hesaplarimin etkilesim tablosu ortalama şu sekildedir. Size tavsiyem yaratici seyler bulun. Tweet mweetle zor

Amacın ne bilader? Ne lagaluga yapıyorsun? 15K blog olduğunu kim söyledi sana? Farklı farklı bloglar var dedim çok bilmiş.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

FerdiŞahin adlı üyeden alıntı

Amacın ne bilader? Ne lagaluga yapıyorsun? 15K blog olduğunu kim söyledi sana? Farklı farklı bloglar var dedim çok bilmiş.

Şş sakin ol master of tumblrcı ahah. Ek olarak Geç bunları en kral blogunun istatistiklerini at 70 tlye milleti yeme. 280tl aylık adam gider 10k 15k blog alır o paranin biraz üzerine ekleyip. Bir vicdanli mantikli ücret teklifi var. Senden 10 kat daha tecrübeliyim sosyal medyada bundan emin ol. Kimsenin ekmeginde gözüm yok fakat doğru ücret talep et. Ben arkadaşı uyardim sakin ol. Verdigin uçuk fiyata anlaşır falan senle parası heba olur :)

Haftalık 70TL miş :))))))))))))))))))))
Enteresan

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Şş sakin ol master of tumblrcı ahah. Ek olarak Geç bunları en kral blogunun istatistiklerini at 70 tlye milleti yeme. 280tl aylık adam gider 10k 15k blog alır o paranin biraz üzerine ekleyip. Bir vicdanli mantikli ücret teklifi var. Senden 10 kat daha tecrübeliyim sosyal medyada bundan emin ol. Kimsenin ekmeginde gözüm yok fakat doğru ücret talep et. Ben arkadaşı uyardim sakin ol. Verdigin uçuk fiyata anlaşır falan senle parası heba olur :)

Haftalık 70TL miş :))))))))))))))))))))
Enteresan

Tamam kardeş tamam sen büyüksün 40k bloğun var tamam. Biz 200k'lık bloglarla en azından hava atmıyoruz senin gibi. Master of Tumblr beyciğim.

Senin tecrübe dediğin backlink ise gerek yok kardeş isterse 20 kat daha tecrübeli ol sen backlink'lerinle mutlu mesut olmaya devam et. Tekrar alıntı yapmaya gerek yok, senin gibilerle uğraşacak pek vaktim de yok zaten.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Ahahaha yesinler senin vaktini. 70tlye milleti keriz yerine koyma dedik ne alındın be. 200klık blogmuş yalanını seveyim senin :) seviyene inip bir şeyler anlatiyorum yine yaranamiyoruz yahu :))))

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al