wmaraci reklam

Yeni Açılmış Sayfayı/Hesabı Büyütme Hakkında Tüyolar Lazım!

12 Mesajlar 2.026 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MuratDinc MuratDinc Miyavliyo - WiseKitten Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar,

Evcil hayvanlar üzerine Facebook Sayfası ve Instagram Hesabı açtım ancak ilk etapta takipçiye nasıl ulaşabileceğimi çözemedim. Daha önce de sayfa yönettim ancak aradan uzunca bir zaman geçti ve artık her şeyin çok daha zor olduğunu fark ettim, ne tekim reklam harcaması yapsam da takipçi olarak geri dönüş alamıyorum. Bu konuda düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Video öne çıkarma ile 34 bin erişim ve 19 bin etkileşim elde ettim ancak sadece 13 beğeni kazanabildim, 20TL harcadım. Daha fazla harcama yapabilirim ancak bu geri dönüş çok kötü, deymez.

Yazarak anlatmaya üşenen ancak konuşmak isteyen olursa telefon numaramı paylaşabilirim.

Not: beğeni/takipçi satın alın gibi öneriler ile gelmeyin lütfen ;)

👉 Türkiye'nin En Minnoş Kedi Bloğu Miyaliyo! 😻
wmaraci
reklam

hellomert hellomert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
facebook için evcil hayvan gruplarına girerek gruplarda sayfanızda yaptığınız güzel paylaşımları bu gruplarda paylaşın direkt olarak zaten hedef kitle paylaşımınız güzelse gelirler bir tane değil bir sürü aktif gruba girerek bunu yapabilirsiniz yada büyük sayfaların altına ilginç yorumlar atarak sayfanızı insanların dikkatini çekebilirsiniz bu yorum atma olayını instada da yapabilirsin ya da büyük sayfalara post/hikaye reklamı verebilirsin para harcamadan pek hızlı büyümez ama yine de damlar şimdilik aklıma gelenler bunlar

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Çekiliş yapın hocam. Benim taraftar sayfam var çekiliş ile 10K kadar çıkarttım

• Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

btnaslan adlı üyeden alıntı

Çekiliş yapın hocam. Benim taraftar sayfam var çekiliş ile 10K kadar çıkarttım

Kaçtan kaça çıktı o da önemli, benim sayfalar daha yeni. Çekilişi kimse görmeyecektir, reklam ile de az kişiye ulaşacağımdan dönüş berbat olacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1583
  • Beğeniler 207 / 257
  • Ticaret 5, (%100)

hellomert adlı üyeden alıntı

facebook için evcil hayvan gruplarına girerek gruplarda sayfanızda yaptığınız güzel paylaşımları bu gruplarda paylaşın direkt olarak zaten hedef kitle paylaşımınız güzelse gelirler bir tane değil bir sürü aktif gruba girerek bunu yapabilirsiniz yada büyük sayfaların altına ilginç yorumlar atarak sayfanızı insanların dikkatini çekebilirsiniz bu yorum atma olayını instada da yapabilirsin ya da büyük sayfalara post/hikaye reklamı verebilirsin para harcamadan pek hızlı büyümez ama yine de damlar şimdilik aklıma gelenler bunlar

Gruplar reklam yapılmasın diye grup içinde video paylaşımı için videoyu indirip yükleyin gibi kurallar koymuş durumda, bu olmasa bile sayfa sahibinin kendi sayfasının içeriğini paylaştığını görünce reklam muhamelesi yapıyorlar.

Başka sayfalara yorum atma konusuna gelecek olursak, farklı farklı hesaplardan falan yapmak gerekiyor sanırım bu işlemi, görüp hemen engelleyeceklerinden eminim.

akmova akmova WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Beden Eğitimi Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1028
  • Beğeniler 392 / 289
  • Ticaret 10, (%100)
Tamamen organik 12,5 K lık mesleki alanımda paylaşımlar yaptığım sayfamda takipçi arttırmak için kullandığım bir kaç yöntem hakkında bilgi vereyim umarım sizinde işinize yarar.

1.sayfanızın konusu ne ise o konuda etiketler girmeye özen gösterin,

2.video paylaşımlarından takipçi kazanımı fotoğrafa göre daha fazla olmakta,

3.kalite görseller kullanın,

4.aynı kategoriye sahip sayfaların takipçilerine takip isteği gönderin emin olun bir çoğu geri dönüş yapacaktır. Farklı konularda içeriğe sahip sayfaların takipçilerinden geri dönüş almak boşa kürek çekmek gibidir,

5.etkileşimi arttıracak etkinlikler yapın. Çekiliş, anket, soru-cevap vs,

6.kendi kategorinizdeki büyük sayfaların içeriklerine yorum yapın. Oradan merak edip size tıklayan kullanıcı sayısı hiç yabana atılcak gibi değil,

7.story paylaşımlarına özen gösterin ama gün içerisinde de 10 paylaşım yapmayın. Ben max 3 yapıyorum. Sabah, öğlen,akşam gibi,

8.hergün içerik paylaşımı yapın ama bunu abartmayın. Milletin ana sayfasında sizin 5-10 içeriğiniz gözükmesin zamanla sizi silmelerine neden olacak.

Personal Trainer Cem Öncü / www.cemoncu.com

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Doğru etiket kullanımı gerçekten önemli. Ben de mevcut sayfamda doğru etiket kullanımına başladığım son 1 aydır etkileşim ve günlük gelen takipçiler gözle görülür şekilde arttı. 16.7k takipçili hesaba son 1 aydır her gönderiye ortalama 1.5k beğeni geliyor tamamen organik. Daha çok keşfete düşmeye başladı. Bu sayede günlük yeni takipçilerde 70-80-90 civarında seyrediyor.
evoura

kişi bu mesajı beğendi.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Çekiliş yapın kedi yada köpek hediye edin hem siz kazanın hem kulanıcıların evcil hayvanları olsun.

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Doğru etiket kullanımı gerçekten önemli. Ben de mevcut sayfamda doğru etiket kullanımına başladığım son 1 aydır etkileşim ve günlük gelen takipçiler gözle görülür şekilde arttı. 16.7k takipçili hesaba son 1 aydır her gönderiye ortalama 1.5k beğeni geliyor tamamen organik. Daha çok keşfete düşmeye başladı. Bu sayede günlük yeni takipçilerde 70-80-90 civarında seyrediyor.

kaç tane hashtag belirlediniz? hep aynı hashtagleri mi kullanıyorsunuz her postta farklı mı? hashtagleri belirlerken nelere bakarak belirlediniz?

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
hocam ben 0 dan başlayıp 12b kadar çıkarttım bir sayfayı ama şöyle arama çubuğuna gt yazıp çıkan sonuçtan herhangi birinie tıklayıp takipçilerini takip et günde maks 200 açıklamana gt yaparım yaz ama yapmana gerek yok ondan sonra günde 200 kişiye takip isteği atıyorsun ama bazıları takipten çıktımı fallowers and unflowers diye program var onu kur 10b geldiğinde hepsini takipten çıkar zaten instagramda keşfette olursun sonra bide reklam yap günde 3 tl den 15 gün
orderinn

kişi bu mesajı beğendi.

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al