freelance iş ilanları

Yine Yenilik, Yine Facebook!

4 Mesajlar 1.169 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Yenilik deyince artık akla gelir oldu Facebook :D Yine birçok şey değişiyor.

İşte yenilenen özellikler:

• Profilinizdeki yeni fotoğraf ya da gönderileinizin kimler tarafından görülebileceğini anlık olarak ayarlayabileceksiniz.
• Gizlilik ayarlarının sağ üst köşesindeki "Profilini Görüntüle" seçeneğine artık profilinizin sağ üst köşesinden ulaşabileceksiniz.
• Daha önceden yayınladığınız durum güncellemelerini kimlerin görüp göremeyeceğini sonradan değiştirebileceksiniz.
• Arkadaşlarınız tarafından etiketlendiğiniz fotoğraf ya da gönderiler onayınız olmadan profilinizde görünmeyecek.
Etiketlendiğiniz fotoğraf ya da gönderi olduğu zaman, "beklenen gönderiler" duvarına eklenecek ve onaylamazsanız profilinizde yayınlanmayacak.
• Facebook’ta arkadaşınız olmayan ama Facebook kullanıcısı olan iş arkadaşlarınız gibi tanıdıklarınızı da etiketleyebileceksiniz.
• Knum paylaşımı için akıllı telefonlara gerek kalmayacak. Artık gittiğiniz/gideceğiniz yeri durum güncellemelerinizde bildirebileceksiniz. Mekan adını vs. elinizle yazabilirsiniz.
Önceden olduğu gibi konum/mekan bildirimi sadece Facebook’un akıllı telefon uygulamaları üzerinden değil, bilgisayar üzerinden de yapılabilecek.

Kaynak: http://www.webeyn.com/facebookta-yine-degisim-zamani-iste-yeni-ozellikler/
www.webeyn.com

wmaraci
reklam

melihcennet melihcennet Paylaşım Diyarı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
İyi olmuş mu bunlar bilmiyorum valla yeni özellik çıkınca facebook açıklarıda oluşuyor ,çoğu arkadaşım Delete linkini kullanıp 14 gün hesaplarını açmadılar ,şimdi hesapları kalıcı olarak silindi ,eğer tabi facebook yedeklemiyorsa ;) bende silicem bu gidişle ama ne zaman :)

bilgi için teşekkürler

Artık Yok

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

melihcennet adlı üyeden alıntı

İyi olmuş mu bunlar bilmiyorum valla yeni özellik çıkınca facebook açıklarıda oluşuyor ,çoğu arkadaşım Delete linkini kullanıp 14 gün hesaplarını açmadılar ,şimdi hesapları kalıcı olarak silindi ,eğer tabi facebook yedeklemiyorsa ;) bende silicem bu gidişle ama ne zaman :)

bilgi için teşekkürler

Şunu söylemeliyim ki; Ben 2 gündür facebook'a elimi sürmüyorum,hesabımı dondurdum. İnternetin güzel yüzünü şimdi daha iyi anladım. Eğer silmeyi veya dondurmayı düşünüyorsanız,hemen yapın. Tabi fazla facebookkolik değilseniz.

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Sayfalarım olmasa feysbukla falan işim olmaz benim.Ama Pearl Team ın feysbuk sayfası da olması lazım :D

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al