wmaraci reklam

155 Günlük Sunucu 55-120 Metin2 Farm Files kurulu Canavar Gibi Sunucu Uygun Devir Edilecek.

2 Mesajlar 932 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WhoisJesus WhoisJesus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleyküm. Yoncu bilişim üzerinden 6 aylık kiraladığım sunucuya 1000 TL ye 55-120 Sorunsuz bir Files satın aldım.Piyasada omega diye geçiyor bu files bilen bilir aslında bir çok sorun vardi pet bugu vs gibi aldığım dönemde ama hepsi çözüldü.Aktif bir sorunu yok.Sunucumun teknik özelliklerine gelecek olursak

2 x Intel(R) Xeon(R) CPU E5540 işlemci (Toplam 16 Çekirdek)
80 GB RAM
1Gbit Port Hızı
240 GB SSD (Raid 1 Yedekli)

Raid teknolojisini bilen arkadaşlar vardır herhangi bir şekilde veri kaybı yaşanmaması için oyuncu verileri takdir edersiniz ki bu işte en önemli şey harddisk yanması vs herhangi bir problemle karşı karşıya kalmamak adına Raid teknolojisi sürekli olarak arka planda bir yedekleme yapar. 240gb arka planda yedekleme yapan başka bir disk daha vardır.Disklerden birisinde yanma durumu vs bir problem oluştuğu noktada bütün yedeklerinizi alan diğer disk ile sorun yaşamayacaksınız. Zaten firma Donanımsal garanti vermektedir herhangi bi yanma durumunda vs bunlar çok düşük ihtimalde olsa ücretsiz donanımsal garanti sağlayıp yenisini vermekteler.

Sunucumda şuanda 55-120 server files kurulu isteyen bu filesi beğenen sorunsuzdur ve 1000 TL sadece bu filese ödedim belirtmiş olduğum gibi isteyen bu filesten devam eder isteyen ise başka bir files kurar veya kurdurur devam eder. Makine özellikleri oldukça yüksektir ve çok yüksek online sayılarını kaldırır.5 Aylık kullanım hakkı var 155 gün 3500 TL den bu şekilde vermeyi düşünüyorum.İsteyene panel hakkımıda devrederim Metin2panel de sınırsız süre hakkım vardır +150 TL de onun için alırım. Mesaj atın konuşalım amacım kimseyi mağdur etmek değil. Ciddi anlamda server kurmak isteyen arkadaşlara güzel bi fırsat. Ben ilgilenemedim reklamı iyi yapamadım +500 online ile açılış yapabildim.Serverimde aktif girip bakıp oynarsınızda PM bırakan arkadaşlarla konuşuruz.
masteryodax

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

masteryodax masteryodax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 41 / 31