Profesyonel olarak tüm sunucu kurulum , yönetim, taşıma vb. işlemleriniz yapılır

Panel Kurulumlarınız Yapılır.

Panel Lisans İşlemleriniz Yapılır.

Size özel uygun fiyatlı sunucu sağlanır ve siteniz için gerekli ayarlar yapılarak teslim edilir.

Genel olarak her türlü sunucu işleriniz yapılır .

Referanslar ;

Batarya adlı üyeden alıntı

İşinin ehli bir arkadaş. Yaklaşık 1 saat içerisinde 1 haftadır forumdan başka 2 arkadaşın çözemediği problemi çözdü. Güvenle çalışabilirsiniz. Hizmet için teşekkür ederim.

muhammettkaptan adlı üyeden alıntı

Kendisi ile yeni yapmakta olduğumuz siteyi düzenlemesi için çalışma fırsatı buldum.Hiç büyük konuşmayı sevmem,lakin bu arkadaş gibisini ciddi anlamda görmedim,hem ahlakı hem yaptığı temiz iş ve disiplini ile takdiri haketmektedir.
Saygılarımla...

shey42 adlı üyeden alıntı

Çok anlayışlı ve bilgili bir arkadaş elinden gelen herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyor. Tşkler tekrar çalışmak üzere

veraya34 adlı üyeden alıntı

İbrahim kardeşime teşekkür ederim. Php bot işimi en kaliteli şekilde tamamladı. kendisine başarılar dilerim..

erkaner adlı üyeden alıntı

Kendisi ile bugün iş yaptık bunaltan sorularıma sabırla cevap verdiği ve yaptırdığım işi en iyi şekilde teslim ettiği için kendisine çok tşk ederim. Kendisi ile rahatlıkla ş yapabilirsiniz.

MehmetP adlı üyeden alıntı

Zamanında beraber çalıştık işinde iyidir

batuhan54 adlı üyeden alıntı

Arkadaştan İleri düzey paket satın alınmıştır. Gayet ilgili bir arkadaştır. İş bitti güle güle değil Her zaman sorun veya bi sorunuz olursa kesinlikle sorabilirsiniz yardimci olurum diyen bir arkadaştır. Tavsiye ediyorum.

SunDay adlı üyeden alıntı

1 Hafta gece gündüz çalışmalarımızın sonucunda başarıyla bir çok iş yaptık.
İnstagram panele
Sms onayı
üye onay sistemi
sms şifre sıfırlama
api
yönetim panel eksikleri giderilmesi olsun bir çok iş yaptık .

Kendisine çok teşekkür ederim :)

zanli46 adlı üyeden alıntı

Creatingz
script yazdırılmıştır guvenılır bırısıdır :)

orhanciimen adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalıştık gayet ilgili ve samimi birisi teşekkür ediyorum bol kazançlar diliyorum.