wmaraci reklam

Cpanel’e Rakip Geliyor

2 Mesajlar 580 Okunma
wmaraci reklam

radyohizmeti radyohizmeti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Firma Ortağı/Kurucusu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese Merhabalar Uzun Yazişmalar sonrasi bu bilgiyi sizlerele paylasmak istedim malum cpanel fiyat güncelemesine gidecek ve yakin zamanda lisanlar ek ücrete tabi tutacaklar dedicated makinalarda alinmis olan cpanle lisanlari 100 domain den sonra her hosting açılısında ek Ücret isteyecek 0,20$ gibi bir fiyat .
Cpaneli farkli şekilde kulananlar ise Örnek Whmsonic radyo hosting satişi yapanlar whmsonic te acilan her hesap cpanelde bir hosting açılıyor sc_demo.com diye 250 radyo hosting müsteriniz varsa cpanel 45 $ ekstra 30$ ek verecek toplamda 75$ ödemek zorundayiz
Bu konu ile alakali whmsonicle görüşmeler yaptim ve sizlere paylaşmamı onlarda istedi Aşağıda yazışmayı paylaşıyorum

Merhaba Ömer bey,
Konuyla ilgili resmi bir açıklama da yayınladık bugün, http://help.sonicpanel.com/index.php/article/standalone-whmsonic-sonicpanel-coming-up WHMSonic Standalone versiyonu süratle geliyor ve dinlenmeden üzerinde çalışıyoruz, çünkü bizlerde tüm küçük hosting firmalarının ve hatta neredeyse yarıdan fazla hosting ve internet hizmetlerinin dünya çapında cPanel'den başka panellere geçeceğinin farkındayız. Sizden ricamız, konuyu linkle beraber paylaşmanız ve tüm Türk halkımıza bu konuda gereğini yapacağımızı iletmenizi rica ederiz.
Konuyla ilgili ayrıca şunuda belirtmek isteriz, WHM/cPanel, Plesk tarafından yakın zamanda 2018 sonlarında komple satın alındı, yani bu durumda plesk panele geçmek akıllıca bir hareket olmaz, zira plesk içinde fiyat politikalarını aynı yapacaklardır yakın zaman içerisinde. Geriye kalan işe yarar 2 adet diğer kontrol panelide bu durumu fırsat bilip, fiyat politikalarını benzer şekilde güncellemeleri söz konusu olabilir, örneğin DirectAdmin gibi. Bu gelişimler doğrultusunda, yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığımız SonicPanel (Pro) üretim sürecini hızlandırdık ve tüm ağırlığı buna verdik, zira SonicPanel aynı WHM/cPanel görüntüsünde olup, bugün WHM/cPanel'in sunduğu tüm hizmetleri sunuyor olacak, fiyatlandırmalar ise insanları üzmeden sadece makina başına olacak şekilde satışlar uluslararası olup ABD kayıtlı SonicPanel LLC şirketi tarafından, sınırsız hesap üretimi şeklinde sunulacak. Biz bu durumu bir fırsat olarak görmüyoruz, uzun zamandır projemiz devam etmekteydi, eski 8 - 10 yıllık WHMSonic kullanıcıları bunu çok iyi bilirler. cPanel'in yeni fiyat politikası sadece bizim SonicPanel (Pro) üretimimize hız kazandırdı.
Saygılarımızla,
Avrupa Destek Ekibi
ahmet5542

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

88644 88644 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 150 / 149
  • Ticaret 4, (%100)
Umarım başarılı olurlar. Kimse tekel olmamalı.
radyohizmeti

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al