wmaraci reklam

CyberPanel Kurulumu - 18 Adımda Kendi Resellerinizi Oluşturun - 2020

56 Mesajlar 17.529 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
sworks Github repoyu bi kontrol et burada insanların söylediklerinin çoğu issue olarak duruyor. 2.0.1 de çoğuda çözülmüş.

DNS ve vhost oradan geliyor. Hazır denk gelmişken uyarayım. :)

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Mrtcn cPanel zamları geldikten sonra iki günde cPanel import özelliği ekledi adamlar. Çok hızlı güncelleme alıyor yakalayamıyorum. Bkz. kaç yıl oldu Plesk hala Memcached, Redis özelliklerini eklemedi (Docker dışında), Cyberpanel ne bulduysa ekliyor. :) Yine de ara ara konuyu güncellemekte fayda var. İlk fırsatta Cloudflare DNS entegrasyonunu da ekleyeceğim. DNS konusunda 10'dan fazla farklı sunucu firmasında kurulum yapmayı denedim DNS ile ilgili hiçbir hataya rastlamadım. İlk başlarda panel Alibaba cloud'a yüklenmiyordu bile, firmadan firmaya çok farklılık gösteriyordu. Gittikçe daha stabil hale getiriyorlar. :)

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
sworks Hocam merhaba, benim sunucumda da CyberPanel kurulu fakat wifi ile sunucu dosyalarına bağlanabiliyorken mobil internet ile bağlantı sağlayamamaktayım, sunucu taraflı bir bloklama var sanırım bunu nasıl görebilir de deaktif edebilirim?

osman4046 osman4046 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programlama Uzmanı
  • Konum Van
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 44 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
sworks hocam anlatım için teşekkür ederim yararlı bir konu olmuş anlatımınıza uygun cyberpaneli kurdum ama phpmailler kullanarak smtp ile mail gönderemiyorum cyberpanelin kendi formundada yararlı bir kaynak bulamadım acaba smtp üzerinden nasıl mail gönderebilirim

Web Programlama Uzmanı | ( PHP, Bootstrap, MySQL ) Yazılım İşleri Yapılır | WhatsApp Tıkla
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

KhanJitsu adlı üyeden alıntı

sworks Hocam merhaba, benim sunucumda da CyberPanel kurulu fakat wifi ile sunucu dosyalarına bağlanabiliyorken mobil internet ile bağlantı sağlayamamaktayım, sunucu taraflı bir bloklama var sanırım bunu nasıl görebilir de deaktif edebilirim?

Mobil internet ile bağlanamıyorum derken Cyberpanel üzerinden mi bağlanamıyorsunuz yoksa FTP ile mi?

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

osman4046 adlı üyeden alıntı

sworks hocam anlatım için teşekkür ederim yararlı bir konu olmuş anlatımınıza uygun cyberpaneli kurdum ama phpmailler kullanarak smtp ile mail gönderemiyorum cyberpanelin kendi formundada yararlı bir kaynak bulamadım acaba smtp üzerinden nasıl mail gönderebilirim

Cyberpanel menüsünde eposta bölümünde herhangi bir domaine ait eposta adreslerini listelerseniz eğer SMTP host/port vb. bilgiler karşınıza çıkacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al