wmaraci reklam
lidertakipci

Deneme Amaçlı VPS açabilecek bir arkadaş varmı?

11 Mesajlar 1.450 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ajansmesut ajansmesut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Reklam-Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Elimde bir Nulled script var. Scriptin eski versiyonu. Scriptin yeni versiyonu ücretli. Bu elimdeki scriptin çalışması için php.ini dosyasında değişiklik yapılması ve ayarlanması gerekiyor. Doğal olarak hosting firmam diğer sitelerin güvenliği açısından bu izinleri sağlamıyor. VPS kiralamaktan başka çözümü yok gibi görünüyor. Eee şimdi scriptin tam çalışıp çalışmadığından da emin değilim ki vps kiralayım.. Bu sciript çalışırsa benim işime çok yarayacak.. Çalışrısa zaten diğer sitelerimi de bu kiralayacağım vps'ye taşımayı düşünüyorum. 1 ay süreyle Deneme amaçlı bana vps kuracak arkadaş varmı ? Bu arkadaştan beklentim ekonomik fiyata vermeli ve deneme için ücret almamalı. Eğer script çalışmaz ise benim vps kiralamam gibi bir düşüncem de yok..

Dünya Koca bir YALAN.. İnanmak isteyene..!
wmaraci
reklam

ismailweb ismailweb Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
herhangi bir firmaya gidip 15 gün vps deneyebilirsiniz. 15 gün sonunda beğenmedim diyerek paranızı geri alabilirsiniz.

size yol gösterebilirler fakat yalnız yürümek zorundasınız !

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ismailweb adlı üyeden alıntı

herhangi bir firmaya gidip 15 gün vps deneyebilirsiniz. 15 gün sonunda beğenmedim diyerek paranızı geri alabilirsiniz.
Biliyorum o tür firmalar var ve genellikle yurtdışı. Türkiyede de olsa büyük firmalar burunlarından kıl aldırmıyorlar. Ver parayı sonra vazgeçtim de. Yok öyle yağma demeye getiriyorlar.. İptal etmek için haklı bir nedenin olacak. Ayrıca da ben böyle kendi kendine sunucusunu yönetirken benim vps'ye de bakacak bir kardeşimle çalışmayı tercih ederim. Benim böyle bir arkadaşım vardı vefat etti Arasline'ın sahibi Fırat Aras'tı. 5-6 sene çalıştık ne bir kesinti yaşadım ne problem.. Üstelik fiyatları çok makuldü. Allah rahmet etsin.. Büyük firma Büyük para Az sorun demektir.. Gerçi Türkiye'de nice büyük firmalar var Büyük para Büyük sorun dedirtiyorlar :)

• Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

ajansmesut adlı üyeden alıntı

Biliyorum o tür firmalar var ve genellikle yurtdışı. Türkiyede de olsa büyük firmalar burunlarından kıl aldırmıyorlar. Ver parayı sonra vazgeçtim de. Yok öyle yağma demeye getiriyorlar.. İptal etmek için haklı bir nedenin olacak. Ayrıca da ben böyle kendi kendine sunucusunu yönetirken benim vps'ye de bakacak bir kardeşimle çalışmayı tercih ederim. Benim böyle bir arkadaşım vardı vefat etti Arasline'ın sahibi Fırat Aras'tı. 5-6 sene çalıştık ne bir kesinti yaşadım ne problem.. Üstelik fiyatları çok makuldü. Allah rahmet etsin.. Büyük firma Büyük para Az sorun demektir.. Gerçi Türkiye'de nice büyük firmalar var Büyük para Büyük sorun dedirtiyorlar :)

çalıştığım firma http://hozzt.com
"15 Gün Para İade Garantisi!
Yilların tecrübesi sonucu hizmetlerimize güveniyoruz! Memnun kalmazsanız 15 gün koşulsuz paranızı iade ediyoruz!"

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

ismailweb adlı üyeden alıntı

çalıştığım firma http://hozzt.com
"15 Gün Para İade Garantisi!
Yilların tecrübesi sonucu hizmetlerimize güveniyoruz! Memnun kalmazsanız 15 gün koşulsuz paranızı iade ediyoruz!"

firma sizin mi çalışanmısınız?

• Üyelik 25.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 4 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

ajansmesut adlı üyeden alıntı

firma sizin mi çalışanmısınız?

çalıştığım firma derken bu firmayı kullanıyorum :) ama parasal konularda sıkıntı yapmadılar hiç

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
:) anladım.. Bi kenara not aldım. Ama dediğim gibi yok lisanslı paneli, yok ip leri, yok kurulum, yok soru sordun, yok yedekleme.. her yok için para talebi.. Herşeyi üstlenecek ve fiyatı da ekonomik olacak.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Büyük firmalar yapar mı onu? Alacaksın kendini geliştrmeye çalışan küçük firmalardan vpsni, yaptıracaksın işlerini. Ama sunucu çöktü sistem kapandı vs. lafına da alışık olacaksın.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** N**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 21 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Büyük firmalar yapar mı onu? Alacaksın kendini geliştrmeye çalışan küçük firmalardan vpsni, yaptıracaksın işlerini. Ama sunucu çöktü sistem kapandı vs. lafına da alışık olacaksın.
10 yıldır alışkınım bu tip durumlara.. Ama sorunlar makul düzeyde kabul edilebilir. Bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorum..

Eretek Eretek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Sistem Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 4 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
lokal makinana wamp kurarak deneyebilirsin. php.ini'ye istediğin gibi müdahale edersin.

http://www.wampserver.com/en/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al