wmaraci reklam
lidertakipci

Digital Oceona WP taşıma yardım?

3 Mesajlar 583 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konu muhtemel açılmakla birlikte yardımı dokunacak arkadaşlara ulaşamadım. digital oceondan vps aldım ama daha bu konuda sıfırım diyebilirim. wp kurdum ancak sitenin öne çıkan görselleri gelmedi. Anlayacağınız beceremedim. Bu işten anlayan elbet birileri vardır bu arkadaşların yardımını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

Mehmet Tahta Mehmet Tahta Human Geek Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Data Scientist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 0 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuda sıfırsanız başlangıç olarak VPS gibi yönetimsel deneyime ihtiyaç duyulan bir çözümü seçmek yerine basit bir bireysel hosting paketi seçmeniz daha doğru olur sizin için. Üstelik çok daha ekonomik olurdu. Çoğu hosting firması wordpress için tek tıkla kurulum imkanı sağlıyor ücretsiz olarak, bu tip konularınız için de teknik ekipten yardım rica ederseniz memnuniyetle herkes yardımcı olur. Sunucu özel bir çözümdür, burada sunucu bilgilerini 3. kişilerle paylaşmak güvenliğinizi ciddi derecede olumsuz etkiler. Bu konu da girip bakmadan çözülebilecek bir konu değil yüksek ihtimalle.

iyi çalışmalar

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Mehmet Tahta adlı üyeden alıntı

Bu konuda sıfırsanız başlangıç olarak VPS gibi yönetimsel deneyime ihtiyaç duyulan bir çözümü seçmek yerine basit bir bireysel hosting paketi seçmeniz daha doğru olur sizin için. Üstelik çok daha ekonomik olurdu. Çoğu hosting firması wordpress için tek tıkla kurulum imkanı sağlıyor ücretsiz olarak, bu tip konularınız için de teknik ekipten yardım rica ederseniz memnuniyetle herkes yardımcı olur. Sunucu özel bir çözümdür, burada sunucu bilgilerini 3. kişilerle paylaşmak güvenliğinizi ciddi derecede olumsuz etkiler. Bu konu da girip bakmadan çözülebilecek bir konu değil yüksek ihtimalle.

iyi çalışmalar

Dikkat ederseniz WP taşıcam dedim. Burda mecbur olduğum için bir VPS hizmeti aldım. Sagolsun isimtescildeki hostum ve servis bir rezalet. anlık 100 kullanıcıda sitem donuyor. Bir çözüm olarak vps aldım. yardımcı olacak birini arıyorum ama özelden para ile yapacak arkadaşlar ulaşıyor. Bir öğrenci sitesi açtım karım felan da yok paramda aslında. Gelen para anca sunucuyu karşılar bu gidişle...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al