freelance iş ilanları

Sunucu Sürekli E-Mail Gönderiyor

7 Mesajlar 3.538 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam anlamadım neden böyle oldu sorun yoktu ancak bugun içinde mailbox 35.352 tane mail gelmiş hepside yabancı yabancı herhangi bir virüs yok sitede tarama yapıldı email şifreleri değiştirildi ama sorun devam ediyor. Sürekli mail geliyor 5dk bir bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim. Resimde gösterdim..

wmaraci
reklam

Novadizayn Novadizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Hosting service provider
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** L**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Mail gönderimi yaptıktan sonramı bu hatayı alıyorsunuz yoksa durduk yeremi gelmekte, mail gönderimi yapamadığından geliyor bunlar içeriğini yazarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Novadizayn İnternet Hizmetleri-Anıl LAÇİN-YS1207 | www.novadizayn.com mybb.biz | admin

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 55
  • Ticaret 2, (%100)
Birisi mail adresinize saldırı yapıyor.

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Sisteminizden bir yere mail gönderilmeye çalışılıyor. Mail gönderirken gönderici veya alıcı kaynaklı bir sorun olduğu için size bu hata raporunu mail olarak gönderiyor. Cronjobslarınızı kontrol edin.

wmaraci
wmaraci

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Bu konu hakkında çok fazla bilgim yok, bilen arkadaşlar yazmışlar ama; başıma geldiği için sormak istedim: sitenizin herhangi bir yerinde, mail adresiniz yazıyor mu?

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Temaniz w*rez ve icinde virus kod var. Ya virus ya virus baska sebebi yok. W.rez degilse de direk kodunuza bulasmis.

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
tema kendim kodladım sadece javascriptleri başka yerden aldım onun dışında entegresi ve yazılımını ben yaptım

Ek Olarak:

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

Temaniz w*rez ve icinde virus kod var. Ya virus ya virus baska sebebi yok. W.rez degilse de direk kodunuza bulasmis.

Genel sunucunuda virüs olamazmı?

Ek Olarak:

Novadizayn adlı üyeden alıntı

Merhaba

Mail gönderimi yaptıktan sonramı bu hatayı alıyorsunuz yoksa durduk yeremi gelmekte, mail gönderimi yapamadığından geliyor bunlar içeriğini yazarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Ben mail gönderimi yapmıyorum durduk yere bu mailler gelmeye başladı. Böyle bir sorun yoktu düne kadar.

Ek Olarak:

Jengawer adlı üyeden alıntı

Sisteminizden bir yere mail gönderilmeye çalışılıyor. Mail gönderirken gönderici veya alıcı kaynaklı bir sorun olduğu için size bu hata raporunu mail olarak gönderiyor. Cronjobslarınızı kontrol edin.

Genel mail adresimiz yazılı sitede garip gelen mailler başka adrese geliyor sistemde 9 tane mail bu hata sadece 2 sinde bulunmakta diğerlerinde böyle bir sorun yoktur.

Ek Olarak:

Jengawer adlı üyeden alıntı

Daha detaylı bilgi verebilirsen bu sorunu çözeyim :)

Ek Olarak:

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

Müşterimin bilgisayarında virüs çıktı temada herhangi bir sorun olmadı mailleri ise yandex kurumsal taşıdık spam olarak algıladığı için mail gelmiyor o türden teşekkür ederim yardımlarınız için sorun şuan çözülmüştür.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al