wmaraci reklam

Trial lisans ile plesk kullanımı.

3 Mesajlar 2.151 Okunma
wmaraci reklam

TheCompany TheCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Ardahan
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 16 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Birkaç ay önce ufak bazı sitelerimi barındırmak için digitalocean firmasından vps aldım üzerinede trial plesk kurdum. 21 gün deneme süresi sonunda 3 dakikada yeniden trial lisans aldım. tekrar 21 gün verdi bu sürenin de sonunda aynı şeyi tekrarladım. yine 21 gün verdi benim anlamadığım madem böyle bir şey var niye panele para verdim şimdiye kadar :D şaka bir yana, bu konu hakkında bilgisi olan varmı. sürekli yapılabilirmi bu.

wmaraci
reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Doğru ve profesyonel ce bir yaklaşım değil eğer ki test çalışmaları yapıyorsan sorun değil ancak her programın çalışma sistemini bu şekilde suistimal edersen sonunda ip adresinden yaptığın çey anlaşılır ve bir anda yaptığın tüm çalışmalar güme gidebilir. Bu bir açık değil bir çok sistem bu şekilde çalışır eğer lisansı tek bir noktadan okuyor ise lakin bunun çeşitli önlemleri de vardır. Tavsiyem asla devam etme emeklerin boşagidebilir.

Başarılar

TheCompany TheCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Ardahan
  • Ad Soyad Ç** T**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 16 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
Haklısınız. Zaten plesk paneli çok beğeniyorum haklarını yine paneli satın alarak teslim etmek mantıklı bir davranış olacaktır. Ben sadece bunun bir sistem hatasımı olduğunu yoksa normalde var olan bir esneklik olduğunumu merak ettim ve cevabımı aldım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al