wmaraci reklam

Beni Tanıyın

27 Mesajlar 3.746 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

owarida14 owarida14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Henüz okul çağındayım.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle cevap için geciktim üzgünüm.

birhabervar aslında evet bu işi severek yapıyor ve gayet eğleniyorum ama artık basit bir eğlence de değil yıllanmış bir bilgim de var. Sanırım yanlış anlamışsın hala hazır forum sitelerindeki cssleri karıştırmıyorum. :) Açıkçası bilgimin standart şeyler için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum ama uzun vadede hiçbir zaman yeterli görmedim.

Kendi adımı bir marka haline getirmeyi aslında düşündüm çok da çok zor çünkü yine webmaster olan ve CV'si dolu dolu, yaşını başını almış bir Onur Akdeniz daha var onurakdeniz.com'a sahip.
Yine de farklı şekillerde ismimi içeren bir domain alabilirim, hem nickimi hem de gerçek ismimi tanınır hale getirmek istiyorum.

Tasarım öğrenmeyi istiyorum.

2019 yılında İngilizcemi epey geliştirdim ve Japonca öğrenmeye başladım, Japonca konusunda da artık kısa diyalogları çevirecek kadar donanımımım var ve kendimi geliştirmeye odaklıyım.

Hoş buldum, ben de mutluyum.

etedavi Teşekkürler. Aslında hiç öyle değiliz aksine canım neslim çok boş bir nesil, aradaki birkaç istisnadan biriyim işte... :)
etedavi birhabervar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
İnsan büyüdükçe küçülür, bu sözlerin de bunu ispatlar nitelikte. Başarılarının devamını diliyorum kardeşim :)

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Hoşgeldin Sen 8 yaşındayken mybb varmıydı :)

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
Hoş geldin kardeşim. Yazıların doğru olması nokta virgüle dikkat ettiğin için teşekkür ederim. Bende ne kadar yanlış yazmaya çalışsam da yazıların doğru olmasına nokta virgüle dikkat ediyorum. Şuan bile yanlış yazdım mı diye düşünürüm 😁

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
EchoBilisim Hoş buldum, ben yokken vardı MyBB. :)

fatihaslan1987 Hoş buldum, "yanlış yazmaya" mı çalışıyorsun yoksa "yanlış yazmamaya" mı demek istedin? :')
Birkaç tane yazım hatan var aslında ve imlâ kurallarına dikkat ediyor olduğum için neden teşekkür ettiğini anlamadım. :')

fatihaslan1987 fatihaslan1987 Ne Mutlu Türküm Diyene ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 379 / 280
  • Ticaret 0, (%0)
Mobilden yazdığım için "yanlış yazmamaya" diyecektim "yanlış yazmaya" yazmışım :)
Demek istediğim; olabildiğince yazım hatalarını yapmamaya çalışıyorum ama ne kadar dikkat etsem de yanlış yazdığım oluyor. Ama senin yazın, noktası virgülüne uyduğun için dikkatimi çekti teşekkür ederim kendi adıma dikkat ettiğin için.

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam anladım. :)
Rica ederim ben de. Şahsen özel bir çaba harcamadım kendiliğinden oturdu hatta hatırlarım beşinci sınıftayken Türkçe dersinde yazım kuralları sorularından nefret ederdim ama kendi isteğim dışında böyle yazmaya bir eğilim gösterdim. Yine de yazımım mükemmel değil ama kendi yazımım konusunda hassasım, yazımını bilmediğim bir kelime olduğunda eş anlamlı başka bir kelime kullanıyorum mesela.

Edit: Asıl yeri yazmayı unutmuşum, sen kasten buna dikkat etmeye başlarsan yazımının oturması kısa sürmeyecektir. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al