wmaraci reklam

Günaydın WMARACI!

9 Mesajlar 1.570 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rephole rephole WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 31
    • Beğeniler 18 / 11
    • Ticaret 0, (%0)
    Günaydın mı?
    Sosyal çevremde ilginç esprilere konu olan acayip bir selamlama şeklim vardır: "Günaydın". Günün her vaktinde kullandığım bu kelimeye eleştiriler gelir; ancak içerisinde benim için çok derin manalar barındırır. Bunları sizin ile paylaşmam, size karşı haksızlık olur. İnanıyorum ki, 3-5 saniye düşündüğünüzde benimkilerden çok daha derin anlamlar çıkartabilirsiniz. ;)

Tanışmak için geç değil mi?
    Bu ilk mesajım değil; ancak ilk mesajım olmasını isterdim. İlk mesajım olmamasına sunabilecek pek fazla bahanem vardır. Doğrusunu isterseniz, böyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum. :eek:

Dikkat Sıkılabilirsiniz!
    Bundan sonrası klasik edilgen yapıda hazırlanmış özgeçmişten ibarettir. Okumanız zaruri olmamakla birlikte sağdaki scrollbar yardımı ile geçebilirsiniz. :rolleyes:

Kim bu Necati Özal?
    1993 yılında Mersin'de doğdu. 2005 yılında İstanbul'a yerleşmesinin ardından bilgisayarla tanıştı. Lise yıllarında sadece oyun amaçlı kullanırken, robotik teknolojiye merak sarması üzere ilk defa yazılım kavramıyla karşılaştı ve PIC programlamayı öğrenmeye başladı. Daha sonralarında ilgisi, web siteleri üzerine yoğunlaşınca XHTML'e giriş yaptı ve ardından CSS2 ile birlikte basit internet siteleri hazırlayabilecek kadar bilgi sahibi oldu. Aynı zamanda, PHP5 ile programlama eğitimleri aldı ve MySQL ile daha karmaşık sistemler yazmaya başladı. Birkaç yıl bu teknolojilerle internet siteleri hazırlayıp deneyim kazandıktan sonra ilk defa 2010 yılında "freelance" hizmet vermeye başladı. Gelen talepler doğrultusunda; profesyonel olarak HTML5, CSS3, JS eğitimleri aldı. Dünyaca ünlü jQuery kütüphanesini kişisel gelişim bazlı olarak öğrenmesi de, yer aldığı projelerin çok daha dinamik olmasında etkili oldu.

Bu yılın ilk çeyreğinde, Yüksek Seçim Kurulu'nun veri bankasından bilgilerin alınabileceğini ve bu bilgiler aracılığıyla kişiler üzerinden para aktarılabileceğini gösteren Özal, birçok kanalda haber bültenlerine konu oldu ve televizyon programlarına katıldı. Takip eden aylarda İSKİ, İGDAŞ, TEDAŞ gibi büyük kurumlarda da benzeri sorunların olduğunu tespit etmesiyle tekrar gündeme geldi ve açıkların kapatılmaları konusunda yardımcı oldu.

Profesyonel iş dünyasında başarıları ve kullandığı yeni teknolojilerle dikkat çeken Özal, henüz çok genç olmasına rağmen birçok büyük projede yer aldı. Ülker Romanya, Ülker Suudi Arabistan, İngbank Türkiye gibi uluslararası internet siteleri ile THY gibi firmaların büyük çaplı web uygulamaları hazırladı. Ayrıca Medyasoft Content Management Sistem, Exper EasyPAD, Mersa BYS gibi projelerde de destek ve danışmanlık sağladı.

Şu anda, aralarında Medyasoft'un da bulunduğu birçok büyük yazılım firmasına "outsource" hizmet sunuyor. Aynı zamanda talepler doğrultusunda HTML5, CSS3 ve JS ile arayüz geliştirme, PHP5 ve MySQL ile etkileşimli sistemler hazırlama gibi konularda da özel eğitimler veriyor.

İşte hayatım bu kadar; anketi unutmayalım... :)

O kadar uğraştık, bir beğen istersen?
    wmaraci
    reklam

GhostRider GhostRider Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 03.05.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Front-End Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad T** Ç**
    • Mesajlar 1139
    • Beğeniler 125 / 136
    • Ticaret 46, (%100)
    Günaydın başlığını görünce şaşkınlıkla konuya daldım kim bu diye :D
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 31
    • Beğeniler 18 / 11
    • Ticaret 0, (%0)

GhostRider adlı üyeden alıntı

Günaydın başlığını görünce şaşkınlıkla konuya daldım kim bu diye :D

Bir kaç saat sonra güneş doğunca herşey normalde döner :)
    GhostRider

kişi bu mesajı beğendi.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
    • Üyelik 15.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 1872
    • Beğeniler 188 / 361
    • Ticaret 15, (%100)
    Amerikadan falan bağlanıyorsunuz sandım. :D
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

hajanb hajanb WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 21.12.2010
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek Amelos
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad H** B**
    • Mesajlar 425
    • Beğeniler 78 / 203
    • Ticaret 0, (%0)
    Wmaracına hoşgeldin :)
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

ata350 ata350 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 16.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 8 / 14
    • Ticaret 2, (%100)
    Necati hocamla 2 yıldır tanışıyoruz, açıkçası burda olmasına şaşırdım. Eskiden bu tür platformların kendisine uygun olmadığını söylerdi. Bana zaman zaman çok büyük yardımlarda bulundu, kendisi çok yardımsever alanında uzman biridir ( alanı da çok geniştir ). Açıkçası herkesin istediği bir dosttur kendisi :)
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

muhammed649 muhammed649 112 Hayat Kurtarır Kullanıcı
    • Üyelik 25.08.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Sağlık Personeli
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** B**
    • Mesajlar 433
    • Beğeniler 91 / 82
    • Ticaret 5, (%100)
    Biraz havalıyız galiba..:D Wmaracina hoşgeldiniz..

Şaka yapıyorum ciddiye alma lütfen..
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 24.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek asfwf
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad A** Ö**
    • Mesajlar 906
    • Beğeniler 199 / 232
    • Ticaret 11, (%100)
    Hoşgeldin.

Güneş gibi adam mübarek. :)
    rephole

kişi bu mesajı beğendi.

boş çuval dik durmaz

• Üyelik 24.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 31
    • Beğeniler 18 / 11
    • Ticaret 0, (%0)

bulut50 adlı üyeden alıntı

Wmaracına hoşgeldin :)

Hoş buldum ve tanıştığıma memnun oldum; ancak fazla kalmayacağım galiba :rolleyes:

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Amerikadan falan bağlanıyorsunuz sandım. :D

Dünya'da her an bir yerlerde yeni bir gün doğuyor, "Günaydın" diyorlar.
    Ben İstanbul'dayım ve her güneş battığında, yeni bir gün tek tesellim oluyor. :)

ata350 adlı üyeden alıntı

Necati hocamla 2 yıldır tanışıyoruz, açıkçası burda olmasına şaşırdım. Eskiden bu tür platformların kendisine uygun olmadığını söylerdi. Bana zaman zaman çok büyük yardımlarda bulundu, kendisi çok yardımsever alanında uzman biridir ( alanı da çok geniştir ). Açıkçası herkesin istediği bir dosttur kendisi :)

Sen de bilirsin ki, ticari faaliyetlerimden kalan zamanımda sadece insanlara yardımcı olmak için çalışıyorum. Belkide sorduğun ve cevabını alamadığın bir soru, çözemediğin bir sorun dahi yoktur mümkünat çerçevesinde. Sadece sen değil, bana ulaşabilen her insana yardımcı olmak isterim. Peki kendimi, -diğerleri gibi- kapalı kapılar ardına kapattığımda kim bana ulaşabilir?

Evet, bu tip forumlara fazla takılmadığımı ve mentaliteme uygun olmadığımı söylemiştim. Gerçekten bazen iş hayatınızda asla duymayacağınız eleştirilere maruz kalabiliyorsunuz. Bu eleştirilere bakmayı bilirseniz, istifade edersiniz. Peki hiç eleştiri almıyorsanız, bir eleştiriye bakmayı dahi nasıl öğreneceksiniz?

muhammed649 adlı üyeden alıntı

Biraz havalıyız galiba..:D Wmaracina hoşgeldiniz..

Şaka yapıyorum ciddiye alma lütfen..

Şaka kısmını küçük yazmanız, gerçeklik payının daha ağır bastığını vurguluyor; ancak şahıslara takılmamak gerekir. Şahıstan kastım, karakterim ve kişiliğim; havalı, şimarık, ukala olabilirim. Öyleysem dahi belki bilirim; ama değiştiremem. O yüzden yine elimden geldiğince daha hassas olma çabasına gireceğim, başarılı olabilir miyim tartışılır. Bu arada hoş buldum, bu samimi eleştiriniz için teşekkür ediyorum :)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Hoşgeldin.

Güneş gibi adam mübarek. :)

Hoş buldum :) "Güneşi gördüm" kadar sık karşılaşmadığım bir yaklaşım :eek:

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al