wmaraci reklam

Haber sitesi açmayı düşünüyorum biligisi olan?

26 Mesajlar 3.158 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

brkcnslm brkcnslm Hayaller Kazandırır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
teşşekürler peki bu bot üreticileri neden var ki o zaman kullanan olmasa satan da olmaz diye düşünoyurm dedğiniz mantıklı diyecek birşeyim yok ama bu botların sorun çıkartmadan kullanılabileceği alanlar olmalı sanırım ?

www.burakcanselim.com
wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Tabi ki botlar aktif olarak kullanılıyor. Ilgili ajanslara abone olduktan sonra bot kullanımı oldukça pratik hale getiriyor durumu. Botu satan firma ile iletişim kurun hangi ajanslara abone olmanız gerektiğini söyleyeceklerdir.

• Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
teşekkür ederim bende botlar ne için var diyorum o halde :)

peki bu botları böyle hangi iş de kullansak telif dalgasına takılmaz baş ağırtmaz ?

www.burakcanselim.com

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Tecrübesi olan arkadaşlar size bütün bildiklerini anlatmış siz halen botlar çalışıyor, bot niye çalışıyor diyorsunuz hocam. Botlar sadece haber sitelerinden içerik çekmek için üretilen bir şey değil. Her siteden her alandan botlarla içerik çekebilirsiniz.

Ajans aboneliğiniz şart. Bota para verene kadar ajansa abone olun, yapacağınız tek şek bu yani AJANSA ABONE OLMAK zor bir şey değil.

Haber sektörü çok meşakkatli. Bir hosting, bir domain bir de haber teması alıp 50-100 lira gibi bir bütçeyle de haber botu alarak sadece bottan gelen haberi siteye yayınlamaksa amacınız, bu sektörde asla başarılı olamayacaksınız. İşin telif boyutu vesaire onlara girmeyeceğim çünkü siz yine "AMA BOTLAR ÇALIŞIYOR" diyeceksiniz :D

Sevgiler.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Ajansa abone olacaksin en az 4 editorun olacak bu haberleri ozgunlestirip girecek baya reklam butcen olacak en az 100 bin ayirman lazim yoksa hic girme

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam daha önce deneyen biri olarak tavsiye etmiyorum. Öncelikle ajans aboneliği almadığınız durumda başta sorun olmuyor ancak elle tutulur hit kazanmaya başladığınızda ajans üyeleri tepenize binmeye başlıyor. Ajans üyeliği alsanız sektörde çok büyük siteler var onların önüne kısa vadede geçmeniz çok zor bir süre sonra kendi giderlerinizi karşılamayacak hale dönüyor.

Kınında ki Keskin Kılıç!

pink39 pink39 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 63 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Telif kanunlarına göre cezalar alabilirsiniz bence başınızı ağrıtmaya gerek yok hocam.Ülkemiz genelinde bu işe onca para döken insanlar var.

• Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Ayal61 adlı üyeden alıntı

Hocam daha önce deneyen biri olarak tavsiye etmiyorum. Öncelikle ajans aboneliği almadığınız durumda başta sorun olmuyor ancak elle tutulur hit kazanmaya başladığınızda ajans üyeleri tepenize binmeye başlıyor. Ajans üyeliği alsanız sektörde çok büyük siteler var onların önüne kısa vadede geçmeniz çok zor bir süre sonra kendi giderlerinizi karşılamayacak hale dönüyor.

Bir bot sitesine sordum bana dedilerki bilmem neyin 36 ve 37. Maddesine göre hicbirsey olmaz dedi bireber kopyalamadiktan sonra sonucta bizim botumuzda kelimeleri es anlamlilariyl degisip yeni metin yapiyor dedi felan mk demek hikaye

www.burakcanselim.com

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)

brkcnslm adlı üyeden alıntı

Bir bot sitesine sordum bana dedilerki bilmem neyin 36 ve 37. Maddesine göre hicbirsey olmaz dedi bireber kopyalamadiktan sonra sonucta bizim botumuzda kelimeleri es anlamlilariyl degisip yeni metin yapiyor dedi felan mk demek hikaye

Dediğim gibi başta sorun olmuyor ama ilerde sorun olur hocam. Birde hadi metinlerde değişiklik yaptınız özgünlük kazandırdınız habere ama görseli ne yapacaksınız çoğu haber sitesi görselide telife tabi tutuyor.

Kınında ki Keskin Kılıç!

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

brkcnslm adlı üyeden alıntı

Deneyin hocam kendiniz tecrübe edin. Eski konularıda araştırın bot kullanıp 20 bin 30 bin 40 bin telif cezası ödeyenler var. Bot firmasından bu yazdiklarini imzalı şekilde göndermelerini isteyin ileride tartışmasız telif yiyeceğiniz için belki işinize yarar o zaman.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al