wmaraci reklam

iyi akşamlar herkese...

2 Mesajlar 310 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtknsn Mrtknsn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2023
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek şair, yazar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Selamün aleyküm, hayırlı akşamlar diliyorum herkese. Bazı küçük araştırmalar yaparken kendimi bu sitede buldum dün akşam. Forumlara baktım oldukça ilgimi çekti, her konuda birçok iş, fikir seçenek ve imkan oldugunu farkettim. Aslında aradığımı bulduk gibi bir şey oldu bugün de kayıt oldum. Aranızda yeniyim yani arkadaşlar. 

Biraz da kendimden bahsedeyim, aslında iş fikirleri amacıyla buldum burayı. Çünkü artık bir şeyler yapmak istiyorum, zamanının geldiğini düşünüyorum. Aklımda farklı konularda farklı işler var ufak tefek. Burada daha da iyi olacağına inanıyorum.

Edebiyat ile ilgileniyorum, şiir yazıyorum, son bir iki aydır öykü yazmaya da başladım. Ve bitti denecek durumda olan bir romanım var. Yazmayı seviyorum, özellikle yazılan bir şeyin kendine has bir üslubu olmasını seviyorum. Kendimce kendime göre bir üslubum olduğunu da düşünüyorum. Yazmak, bende çok farklı şeyler uyandırıyor, ve yazarken değişik tarz da ilham kaynağı ile yazıyorum. Kusuruma bakmayın çok uzatmak istemiyorum:) 

Sizler neler yapıyorsunuz peki ? :)

wmaraci
reklam

Dolunay Dolunay Backlink Dnşman Gümüş Üye
  • Üyelik 15.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 10, (%100)

Aleyküm selam, hoş geldiniz.

Backlink & SEO Ajansı - Haber ve forum sitelerinden backlink satışı. forum sitesi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al