freelance iş ilanları

Keyfim Bilir Diyenlere

2 Mesajlar 760 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

reklamnehiri reklamnehiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal Platformlar kapsamında yürütülen geribildirim çalışmasının birinci ayağında herkese selamlar ...

İster iş hayatında ister özel hayatında kullanabileceğin öğeleri keyfine göre şekillendirseydin nasıl olurdu ? Bilgisayar veya şekilli bir cep telefonu kullanıyorsan , nerede ve hangi şartta olsan bile, işini çok hızlı ve dilediğin gibi yapsan bu hoşuna mutlaka giderdi ...

reklam nehiri bu amaçla senin yanında olacak ...

Reklam nehiri tam olarak nedir ve ne yapar ?

reklamnehiri e-ticaret sitesidir ve online reklam ürünleri hizmeti verir.

Benim ne işime yarar ?

Hangi işi yaparsanız yapın, iş ve özel hayatında kullanabileceğin yüzlerce ürün mevcuttur. Örneğin patronuna sırf gıcıklık olsun diye şık lüks bir kartvizit tasarlayabilirsin, istersen kız arkadaşına / eşine/ çocuğuna süpriz doğum günü hediyesi seçebilirsin.

evlenmek mi istiyorsun ? O konu da bile yardımcı olacağız sana ( düğün salonu değiliz hehehe ) Acayip süprizlerimiz var ... Evet demezse iki gözümüz önümüze aksın ... senden daha iyisini mi bulacak sanki ?

tasarımcı değilim Neyi nasıl düzenleyeceğim anlamadım ?

Az sabret ... Şubat 2016'da seninle beraber açacaz siteyi ... Ben sana videolu yardım edeceğim .... Sen rahatça ve hızlı işini hallet, bizden mutlusu yok :)

Tasarımcıysam ne olacak peki ?

tasarımlarını satmak istersen beklerim ... kira, ayak bastı parası, ce parası de parası, üyelik parası gibi şeyler yok ... sen tasarla, tasarımını sat, git bankadan paranı al ...

Doğum günü hediyesi demiştiniz az önce neler var mesela ?

Sadece doğum günü değil elbette, amacınıza göre bir çok ürün bulunuyor. Üstelik her yaştan insana hitap ettiği için güzel anılara bile yol açabilecek çoğu ürün mevcut ... Yok ben çok kararsız bir tipim kolay beğenmem diyorsan yapcak bir şey yok ... allah eşin olan o iyi insana sabır versin emi ...

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Hayırlı olsun eğlenceli yazı olmuş sitenizde bu kadar eğlenceli olur umarım.
reklamnehiri

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al