wmaraci reklam

Merhaba Ben Gökay

5 Mesajlar 891 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Jonwue Jonwue WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek üniversite mezunu işsiz
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi konu başlığı altında yazacağımı bilemedim hem wmaracı'ı ortamına biraz uzak kaldığım için birazda tanışma faslı ve tavsiye almak için sizlere bu yazımı iletiyorum.

Ben Gökay Kurtoğlu 20 yaşındayım.
2013-2017 yılları arasında ticaret meslek lisesinde bilişim bölümü web programlama okudum. Okudum ama işte devamlılık sağlayamayınca moralim bozuldu ne yapacağımı bilemedim.
2017 yılı üniversite sınavına girdim ve baya düşük bir puanla Bilecik Şeyh Edebali Üniversite Gölpazarı Meslek Yüksek okulundan "Halkla ilişkiler ve Tanıtım" bölümü 2 yıl önlisans bölümünü seçtim. ne hikmettir ki Üniversite hayatına girdiğimde okuduğum bölümün tersine daha çok içine kapandım, sadece okuldan bir şeyler kapmak ve dersleri vermek için gidiyordum. Sosyal hayat yok gibiydi ama bazı arkadaşlarım sağ olsunlar biraz olsa sosyalleşmemi sağladılar, ama nafile düşündüğüm gibi "Halkla İlişkiler bölümü içerisinde ne faydam olabilir" diye düşündüm.

Şu an mezunum ve işsizim. yetenek geliştirmek için görsel sanata senaryo yazmaya, kurgu ve efekt programına yönelmek istiyorum(film senaryosu, adobe after effects,Adobe premiere), geç kaldım ve maymun iştahım yüzünden hiçbir elle tutulur bir iş bile yapmadım. Asosyallik hayatımı yedi bitirdi, üstüne pasif asabiyetim ve stresli oluşum sürekli evhamlı olmaya itti.

ilgilenmek istediğim alanlar için düzenli olarak istikrar sağlamak ve devam etmek istiyorum, bu konuda tembelim. Bu konuda ne yapmalıyım? Üstümdeki bu tembel yaratığı nasıl yok ederim.

wmaraci
reklam

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
İnsanlar sadece kendi ilgi alanlarında çalışmada tembel olmazlar ilgi alanını bul ve orda ilerle .

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Senin durumunda olan o kadar çok insan var ki. Aslında bu bir rahatsızlıktan çıkarak normalmiş durumuna doğru ilerliyor. Toplum içinde kalabalıklarda o kadar çok yalnız insan var ki, ne yapacağını bilmeyen, sürekli gelecek kaygısı içinde düşüncelere dalan ve bu yüzden çevresindekilere bile maddi manevi hasarlar verebilen insanlarla dolduk.

Kısacası ekmek derdin ne kadar boyutta bilmiyorum ama sevdiğin her şeyi yapmanı tavsiye ederim. Çünkü ne kadar çabalarsan çabala günün sonunda mutsuz oluyorsun.
Jonwue

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Yaşın çok genç, hiç vakit kaybetmeden şu iki şeye odaklan.
1. Yazılım
2. Sosyal medya

Bu ikisini iyice öğrenmeye çalış, hayatın kurtulur.
Jonwue

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, İyi Forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al