wmaraci reklam

Merhaba is ortağı ariyorum

3 Mesajlar 711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yunix yunix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek matbaa
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 10 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar sahibinden gibi bir websitesi üzerine calisiyorum temayı satın aldım bölümleri ekliyorum bu işte bana ortaklık yapacak webmaster arkadaşlar ihtiyacım var para en son düşünecek şey olarak bakan arkadaşlar tercihim uzun bir zamanlı uzun biryolda sıkılmadan usanmadan ortaklik yapacak arkadaşlar ariyorum para en son derken yanlış anlaşılmasın site geliştikçe gelir oldukça beraber kazanıp yada kayıp edecek arkadaşlar ariyorum. Birde hayal kurmak yerine bozan kimseyi istemiyorum hayaller in peşinden kosmadikca ugrasmadikca zaten olmaz oturdugun yerde uğraşmadan hiç birşey gelişmez ve büyümez bunu unutmayın oturdugun yerde heraket etmeden karın kası yaparmisiniz asla hesap kitap yapmadan kazanç elde ede bilirmisiniz asla onun için bu yolda ben böyle bir iş yaparım sabırla beklerim diyorsanız bana yazın ama yok sahibinden de 200 kişi calisiyor biz onlara yetisemeyiz biz onlar gibi olamayız diye kendini aşağıya doğru çeken kimse yazmasin

wmaraci
reklam

lussufer lussufer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 9 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
Büyüklerin taklit edemeyeceği inovasyonlar ile başlarsan neden olmasın.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

Seocalismasi Seocalismasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 4 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
kimse senin hayallerine ortak olamaz hocam hemde para en son iş diyerek :) kusura bakmayın ama gerçekler bunlar.
Sizin hayaliniz için sizinle çalışacak kişinin sizden maddi bir çıkarı olması gerekiyorki sizinle birlikte yol alsın diğer türlü kalıcı bir iş olmaz.
Hem şu hosting domain alıp sanki kendini şirker kurmuş havalarına girmeyelim hocam altı üstü basit bir hosting, kimsenin duymadığı bir domain ve çok ucuz yada ücretsiz bir script
Küçümsemiyorum, yıldırmıyorum yanlış anlamayın sadece gerçekleri görmenizi istiyorum.
Umarım hayallerinize ulaşırsınız ama yanınızda sizinle birlikte hayal kuracak kimse bulamazsınız bunu unutun.
Muratksk1912 yasamdoktoru mapscode

kişi bu mesajı beğendi.

100 Adet Backlink 39 TL - Da ve Pa min.15 | Max.95'dir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al