wmaraci reklam

10 Yaşında Lider Özel Sağlık Sitesinden Kaynak Linkli Farklı Bir Tanıtım Çalışması

3 Mesajlar 527 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
Selamlar arkadaşlar. Lider bir sağlık sitesi ve genel bazı sağlık sorunların paylaşıldığı web sitesınden yazınızı yayımlıyorum.Sadece doktor,diyetisyen,gıda mühendisi gibi kişilerin diplomasını göndererek üye olduğu ve yazıların inceleme geçilmeden yayımlanmadığı bir sitedir.Bu değerli sitede yazınızı yayımlayıp alt kısımda kaynak göstererek paylaşacağım .yani yararlandığım kaynaklar olarak belirteceğim.Kelimeye link vermiyorum..Ancak sizn yazınızın aynısını ekleyeceğim için sizin siteniz yükselecektir.Bu sayede:

Yazınız googlede üste çıkacak.

Çok değerli bir backlınk kazanacaksınız.

Şartlarım: Bütün siteleri kabul etmiyorum arkadaşlar.Çünkü site bunu kabul etmez bu yüzden yazı gerçekten bilgi verici bir yazı olmak zorundadır.Yazıyı aldığım zaman ufak tefek değişiklikler yapacağım.Gıda Mühendisi olarak eklemeler yapacağım ancak yazıdan silme yapmam üstüne ekleme yaparım bu konuda sorun yok.Ticareti düşük kişilerden alım yapmıyorum. Web sitesi 1 yaşından küçük sitelerden alım yapmıyorum.Site adresi ve örnekleri ödemeyi aldıktan sonra göndereceğim.Bütün şartları yazdım

Site Hakkında Bazı Bilgiler

PA Değeri: 42

Da Değeri: 31

Web Site Yaşı 10+

AlexaTr: 1.7.. k

Alexa Global: 118....k

Gün max 3 yazı paylaşabilirim. Yazı ücreti 25tl dir

Şartları kabul eden arkadaşlar yayımlamak istediği yazının lınkını göndersin.Uygun bulduğum taktirde inceleyip dönüş yapacağım.Ödemeyi alacağım ve yazıyı yayımlayacağım.Herhangi bir sebepten dolayı yazı onaylanmaz veya kabul edilmez ise ücret iade edilecektir.Bu yüzden en baştan kabul edilmeyeceğini düşündüğüm siteleri almayacağım.

Genel olarak güvenlıkten dolayı site ismini en son vereceğim.Gerekli ve bilinmesi gerekenleri yazdım yazdıklarımdan farklı hiç bir şey yoktur.Kendı sıtemın yazılarını bu sekılde yaptım ve faydasını gördüm.İlgilenen arkadaşların pm atması yeterlidir.

wmaraci
reklam

Ninurta Ninurta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek Pazarlama ve Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
İyi akşamlar,

Sitenin adresini öğrenebilir miyim?

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)

Ninurta adlı üyeden alıntı

İyi akşamlar,

Sitenin adresini öğrenebilir miyim?

Pm gönderilmiştir.
Ninurta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al