Merhaba arkadaşlar 6 aydır uzun uğraşlar ile belirli seviyeye getirdiğimiz sitemizden ilk çıkışları yapmaya karar verdik. Site sağlık alanında bir sitedir. Bir çok anahtar kelimede ilk ve ikinci sıradadır (15 Adet haber sitelerinin olduğu kelimelerde hızla yükseliyor ). Şuan günlük belirli bir hit seviyesine ulaşmıştır. Tamamen organik seo bulunmakta ve yazılar tamamen özgün. Makaleler sıfırdan ele alınmakta başka makalenin kelime değişiklikleri ile oluşan bir makale değildir. Resimler dahi özgündür. Siteyi anlatmaya başlıklar halinde devam edelim.

Site Analiz Bilgileri ;

Site adresi için mesaj atın

Site Google İndexi : 400
Site Google Görsek İndexi :134
Alexa Dünya : 530.xxx
Alexa Tr : 10.xxx
Mozrank Alan Adı Otoritesi: 12
Mozrank Sayfa Otoritesi: 25

Sitenin Özgünlüğü

Site tamamen yazarlar tarafından yazılmıştır. Tamamen özgün ve düzenlidir. Makalelerde kullanılan 150 resim dahi özgün ve seo uygun biçimde yerleştirilmiştir.

Yapılan Link Çıkışları

Siteden link çıkışı ilk olarak burada yapılmaktadır.

Günlük hit bilgisi

Sitenin alanı gayet zor ve büyük haber sitelerinin el attığı bir alan olduğu için yeni yeni yükselişe geçiyor ve günlük ortalama 100 hiti var. Takip ettiğimiz 15 anahtar kelimede sıralama 5-15 aralarında.

Yapılan Seo Çalışması

Site gereksiz ve spam backlinklerden uzak. Tamamen sosyal medya ve alakalı backlinkler ile ilerlemiştir. Spam skoru 0 olan bir sitedir.

Not : Site sadece tanıtım yazısı ve link için oluşturulmuş sitelerden değildir. Spam içine sokmaz. Tanıtım yazıları ömürlüktür. İnce işlenmiş bir siteden tanıtım yazısı almak, link ve tanıtım yazısı havuzuna dönmüş sitelerden almaya benzemez.

Fiyatlandırma

Tanıtım Yazısı Fiyatı : 10 TL
1 Aylık Link Fiyatı : 30 TL
3 Aylık Link Fiyatı : 80 TL

İletişim
Forum içi ; Özel mesaj

Referanslar

[QUOTE=Hermes]
3 aylık backlink alındı. Hızlı işlem.[/QUOTE]