Arkadaşlar merhaba,

biliniyo.com sitemizde tanıtım yazıları almaya başlıyoruz. İçeriklerimiz sosyal içerik platformu konseptindedir. Bu nedenle yasal olmak kaydıyla her tür konsepte uygun tanıtım yazıları yayınlayabiliriz. Adsense gelirlerinin artmasıyla reklamlarına büyük bir hız getirdiğimiz siteye finans sağlayarak gelen gelirlerin tamamını reklamlara ayırıyoruz. Bu da kısaca vereceğiniz tanıtım yazılarının daha fazla okunması ve reklamınızın daha verimli olabilmesini sağlayacaktır. İçeriklerin detaylarında viral konular işlenecek ve tanıtım yazısı tarafımızca yayınlanacaktır. Okuyucuların dikkatini çekebilecek içerikler olarak oluşturulacaktır.

ÜCRET

Tanıtım yazısı ücreti 50 Tl'dir.
5+ tanıtım yazısı alımlarında bir tanıtım yazısı ücreti 40TL'dir.

- +18 ve yasal olmayan sitelerden tanıtım yazısı alınmayacaktır.
- Tanıtım yazısında 2 kelimede link çıkışı sağlanacaktır.
- İçerikler sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılacaktır ve yüksek takipçili hesaplardan retweet gönderimi yapılacaktır.
- Tanıtım yazısı alımlarında haftalık yada aylık çalışmalar yapılabilecektir. Bu çalışmalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

KISA SÜRELİ KAMPANYA:

5 ve üzeri tanıtım yazısı alımlarında banner reklam alanlarında 1 aylık banner yayını yapılacaktır.

Ödeme Yöntemleri
Kripto para , finans bank , iş bankası, akbank , garanti , cep bank , papara'dır.