wmaraci reklam

Google 1. Sayfa Garantili, Kaliteli Haber sitesinden çok özel tanıtım yazısı

4 Mesajlar 742 Okunma
wmaraci reklam

adaminbiri adaminbiri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Google'da arama sonuçlarında ilk sayfa garantili çalışma makale hizmeti

Birlikte belirlediğimiz arama kombinasyonu üzerinden Google 1. Sayfa garantili makalenizi hem yazıyor, hem de kendi sitemizde yayınlıyoruz...

FARKIMIZ NEDİR?

Siteleriniz için kalıcı ve Google aramalarında 1. sayfa garantisiyle doğrudan hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Makalenizle hem kalıcı link sahibi olurken, hem de bilinirliliğiniz ön plana çıkıyor. Makaleniz, tüm SEO çalışmaları yapılmış, DMOZ, Google News gibi mecralarda yıllar önce yerini almış kaliteli bir sitede yayınlanacak.

MAKALEYİ KİM YAZIYOR?

Söz konusu makale tarafımdan kaleme alınır. Bunun için kelime sayısı gibi bir şartım yok. Hedef birinci sayfa. Kaleme alınan haber 600 kelime de olabilir 1.200 kelime de.. Ucu açık. Çalışacağımız arkadaşlarla kelime pazarlığı yapmıyorum.

Sipariş veren arkadaşlar bilmeli ki, İlk 5. sıraya girmeyen bir makale içime sinmez, mücadeleye devam ederim. Ama buradaki çalışma sözüm ilk sayfa ilk 10.. (Google Reklamları hariç)

Bu çalışmaya rekabet gücü çok yüksek arama kombinasyonları ile yapıyorum. Kimse tek kelimeyle Google birinci sayfaya sonuç çıkaracağımı düşünmesin.

Bir haftaya yakın bir süren çalışmanın ücreti 250 TL, çalışma öncesi ücreti peşin alıyorum. Eğer, eğer yapılan çalışma söz gelişi 2. sayfa birinci sırada dahi çıksa ücretini hiç bir kesinti yapmadan ve her hangi bir gerekçe göstermeden iade ediyorum.

Söz konusu çalışmanın içeriğinde kullanılacak görseller, telif © hakları yüzde yüz talep eden arkadaşın kendisine olduğunu beyan ederse yayına alırım. Özgün olmayan bir fotoğraf veya videoyu yayın içerisinde kullanmam.

Yandex ile ilgili hiç bir iddiam ve garantim yok. Google 1. sayfada çıkan arama sonucu zaten Bing'te banko yer alır.

Anahtar kelimeler siparişi veren arkadaş tarafından belirlenir..

Her haber için çalışma süresi en fazla 5 gündür. 5. Günün sonunda makale kendi link bankam içindeki sosyal medya mecralarında ve diğer SEO'da kullandığım sitelerde yerini alır. Linklediğim adreslerin tamamı tüm dünyada geçerli StumblUpon, Facebook, Twitter, +Google, ve benzer sitelerde imlenir.

Makale içindeki linkler tüm bu işlemler yapıldıktan, google indekslerinde sıralamada yerini aldıktan sonra haber içine konulur.

Site ulusal haber sitesidir, 7 yıldır kesintisiz yayında. Adres PM ile verilir.

Örnek arama sonuçları ve aklınıza takılan sorular için PM atabilirsiniz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Muvexxx Muvexxx Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim
adaminbiri

kişi bu mesajı beğendi.

cozummerkezi cozummerkezi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 844
  • Beğeniler 52 / 174
  • Ticaret 178, (%100)
siteyi ve detayları pm alabilirmiyim ..
adaminbiri

kişi bu mesajı beğendi.

adaminbiri adaminbiri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

PM gönderildi

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al