wmaraci reklam

Haber Sitesinde Edebiyat Hocasından Tanıtım Yazısı

2 Mesajlar 441 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

gultekin72 gultekin72 www.batmangundem.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Batman
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 2 / 26
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar batmangundem.com sitesinde tanıtım yazısı alımı başladı.
Tanıtım yazılarınız 300-600 kelime arasında olacak. Bu konuda net bir rakam vermek doğru değil. Konu bizi nereye kadar götürürse tanıtım yazınız o uzunlukta olacak ama her şekilde 300 kelimeden uzun olacaktır.

Sitemizde şu an 3 link çıkışımız var ilk çıkışlar olması dolayısıyla backlinkleriniz daha değerli olur. Tanıtım yazılarınızda anasayfaya ve bir anahtar kelimeye çıkış verilecektir. Tanıtım yazılarınız sitemizin anasayfasında yayınlanacaktır. Haber tarzında, % 100 özgün, Seo uyumlu, görsellerle zenginleştirilerek tanıtımınız yapılacaktır.

Sitemize eklediğimiz özgün içerikler 1-2 dk içinde Google tarafından indexlenmektedir. Ayrıca tanıtım yazılarınız facebook-twitter-linkedin-tumblr sayfalarımızda da paylaşılacaktır.

300-600 Kelimelik Özgün Tanıtım Yazısı + Haber Sitesinde Yayınlanması sadece 25 TL

Önce tanıtım yazınız yayınlanacak sonra ödeme yapacaksınız. Tanıtım yazınızdan memnun kalmadığınız taktirde tanıtımınız ücretsiz şekilde yayınlanacaktır.

İsteyen arkadaşlara makale yazımı konusunda da yardımcı olabilirim 300 - 600 kelimelik makale yazımı 5TL

Kolay gelsin hayırlı çalışmalar. Herkese bol ve bereketli kazançlar dilerim.

wmaraci
reklam

burakeo burakeo Hareket Sonucun Yarısıdır Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 218 / 114
  • Ticaret 19, (%95)
2 adet alacağım

1 Ayda İnternetten 4 Bin Lira Kazanmak : https://www.youtube.com/watch?v=V5ktweu_39o
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al