Merhaba arkadaşlar;
2 yılı aşkın bir süre özel bir tiyatroda çocuk ve yetişkin oyunlarında oyunculuk ve metin uyarlamaları yaptım. Daha sonra tam anlamıyla senaryo yazarlığına yöneldim. Kaleme aldığım bir kısa film çektim. Uzun metraj sinema ve Tv filmi senaryoları yazdım. Sinema filmimiz için görüşmeler sürüyor

Velhasıl kelam bu aralar reklam ve metin yazarlığı, içerik hazırlama alanlarına yönelme niyetindeyim. Bir süredir ofpof.com için içerik hazırlıyorum. 2012 yılından beri Ekşi sözlük yazarlığı yapıyorum.

Sürümden kazanma gibi bir amacım yok. Kaliteli ve özgün içerikler hazırlayarak, yazının hakkını alma derdindeyim.

350-400 kelimelik makaleler için fiyat 5-10 lira arasındadır.
Fiyat yazının türüne göre belirlenecektir. Yani yazı birikim alanımda değil ve araştırma yapmam gerekiyorsa fiyat 10 lira olur.

Toplu makale alımlarında indirim yapılır. (Çok büyük satışlarda yazıları ekip arkadaşımla birlikte hazırlarım ve siparişi teslim etme süresi kısalır)

Kelime sayısı daha az veya daha çok olan makalelerde ilk verdiğim fiyat üzerinden oranlı olarak indirim ve artım olacaktır.

Umarım birlikte çalışma imkanı buluruz. Her türlü soruyu sorabilirsiniz..