wmaraci reklam

Sağlam teknoloji haber sitesinden tanıtım haberi! Pişman olmayacaksınız!

2 Mesajlar 290 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AlperanQq AlperanQq WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

İlk ticaret ilanımı açıyorum!

Aslantek adlı teknoloji haber sitemde tanıtım yazısı yayınlamaya karar verdim. Çok fazla sitede tanıtım yazısı yayınlanabiliyor. Neden bizi seçmeniz gerektiğinizi sizlere şimdi daha detaylı anlatacağım!

Öncelikle tanıtım yazısından ziyade tanıtım haberi paylaşıyoruz!

Sitemiz oturmuş her gün düzenli haber girilen, adsense olan google uyumlu ve NEWS başvurusu yapılmış cevabı beklenen bir sitedir. Günlük hitimiz 500-1k bazen 2k,3k hatta ve hatta 8k gibi rakamlara çıkmıştır. Google aramasına Teknoloji Sitesi yazarsanız ilk sıradaki siteye bakabilirsiniz!

İddiaalıyız.. Kimse bizim gibi tanıtım yazısı paylaşmıyor! Öncelikle sitenizi inceliyor, haber niteliğinde bir makale hazırlıyoruz. Sitenizin logo, veya görünümünü alıyor makale içerisine yerleştirip görsel olarak güzel gösteriyoruz. Aynı zamanda haber niteliğinde ki tanıtım yazınızı sitemizin manşetinde yani ana sayfada direk göze çarpan alanda paylaşıyor ömür boyu sitemizde bulunduruyoruz.Makalemizede linkinizi ekleyip google aramalarında yükselecek kelimeleri kullanıyoruz. Haberi yayınladığımız anda sitemizin facebook, twitter ve google+ hesabında paylaşıyoruz. Hem sosyal medya backlinki hemde 4 farklı alandan hit almanızı sağlıyoruz. Örnek tanıtım haberine resimden bakabilirsiniz.

• - Görsel Düzen!

• - Makale!

• - Sosyal Medya Paylaşımı

• - Hit garantisi!

Hepsi sadece 40 TL pişman olmayacaksınız!

Resimdeki sitenin tanıtım haberi yayınlanmış olup sitemizde bulunmaktadır. Görüldüğü gibi haber başlığı ve haber google aramalarında çıkacak anahtar kelimelere göre düzenlenmiştir. İsteyen arkadaşlara analitycs bilgilerini gösterip aramalardan hit geldiğini kanıtlayabilirim.

Belirli sitelerin tanıtım haberi yapılacaktır. Sitenin içeriğine göre onaylanacaktır. Google uyumlu olmayan, warez, çerez sitelerin tanıtımı yapılmayacaktır.

wmaraci
reklam

gokcag gokcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 2 / 53
  • Ticaret 46, (%100)
Konu linkiyle birlikte PM lutfen

Semantic ve SEO Uyumlu Kurumsal PARAVAN BLOG Hizmetleri. Detaylar için SKYPE: r10gokcag
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al