wmaraci reklam

Tanıtım yazısı paketleri

3 Mesajlar 943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tanercan tanercan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Tanıtım yazısı paketleri beğenilerinize sunulmuştur. Her bütçeye uygun, ekonomik ve hızlı yükselmenizi sağlayacak sitelerden paket halinde yada tek tek beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Ayrıntı için iletişime geçiniz.

İLETİŞİM :
http://www.seopiri.com/tanitim-yazisi-paketleri

piriseoajansi@gmail.com

Cep Tel : 0531 502 22 25

Tanıtım yazısı ile sitenizi tanıtmak başta Google olmak üzere tüm arama motorlarının en sevdiği tanıtım yapma şeklidir. Doğru sitelerden aldığınız tanıtım yazıları ile sitenizin değerini yükseltebilirsiniz.

TANITIM YAZISININ FAYDALARI NELERDİR?

Sitenizin tanıtımını başka sitelerde yapmış olursunuz.
Belirli anahtar kelimelerde yükseliş sağlanır.
Sitenizin indekslenme hızı artar.
Sitenizin arama motorlarında ki değeri artar.
Sitenizin değerinin yükselmesine yardımcı olur.
Sitenizin organik hitinin artmasına yardımcı olur.
Sitenizin Alexa sırasının düşmesine fayda sağlar.
Sitenizin arama motorlarında ki bilinirliği artar.
Organik yoldan backlink almış olursunuz.
Sitenizin SEO puanının artmasına yardımcı olur.

DOPİNG TANITIM YAZISI PAKETİ
5 Site > 1350 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : YÜKSEK HİTE SAHİP, ÜST DÜZEY KALİTELİ SİTELERDE KISA ZAMANDA SİZDE GOOGLE ARAMALAR DA TEPELERDEKİ YERİNİZİ AYIRTIN. BU TANITIM PAKETİNDE Kİ SİTELER YÜKSEK HİTLİ, YÜKSEK DEĞERE SAHİP, GOOGLE NEWS KAYITLI, DÜŞÜK ALEXA SIRASINA SAHİP, YÜKSEK GOOGLE İNDEKS SAYISINA SAHİP WEB SİTENİZE DOPİNG ETKİSİ YAPACAK SİTELERDİR. GÜNDE YÜZ BİNLERCE KİŞİNİN GİRDİĞİ, HER GÜN GÜNCELLENEN WEB SİTELERDE TANITIM YAZISI YAYINLATARAK, SİZDE WEB SİTENİZDE BOMBA ETKİSİ YAPABİLİRSİNİZ. HIZLI YÜKSELME İÇİN AŞAĞIDA Kİ SİTELERDEN BEĞENDİĞİNİZİ SEÇEBİLİR YADA PAKET HALİNDE SATIN ALABİLİRSİNİZ.

SÜPER TANITIM YAZISI PAKETİ
4 Site > 500 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : YÜKSEK HİTE SAHİP, HER GÜN GÜNCELLENEN, YÜKSEK KALİTELİ, DEĞERİ OLAN, DMOZ KAYITLI, GOOGLE NEWS KAYITLI OLAN, DÜŞÜK ALEXA DEĞERİNE SAHİP, ÇOK TIKLANAN, GOOGLE İNDEKS SAYISI VE SİTE YAŞI OLDUKÇA YÜKSEK SİTELERDİR. BU TANITIM PAKETİ İLE SİTENİZ DE CİDDİ BİR YÜKSELME OLACAKTIR. GOOGLE NEWS KAYITLI OLMASI DA AYRICA YÜKSELİŞİ HIZLANDIRACAKTIR. PAKETİ KOMPLE SATIN ALABİLİR YADA TEK TEK SATIN ALABİLİRSİNİZ. AYRINTI İÇİN SEO PİRİ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

MEGA TANITIM YAZISI PAKETİ
8 Site > 750 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : YÜKSEK HİTE SAHİP, HER GÜN GÜNCELLENEN, YÜKSEK KALİTELİ, DEĞERİ OLAN, BAZILARI DMOZ KAYITLI, GOOGLE NEWS KAYITLI OLAN, DÜŞÜK ALEXA DEĞERİNE SAHİP, ÇOK TIKLANAN, GOOGLE İNDEKS SAYISI VE SİTE YAŞI BİRİ HARİÇ OLDUKÇA YÜKSEK SİTELERDİR. BU TANITIM PAKETİ İLE SİTENİZ DE CİDDİ BİR YÜKSELME OLACAKTIR. GOOGLE NEWS KAYITLI OLMASI DA AYRICA YÜKSELİŞİ HIZLANDIRIR. PAKETİ KOMPLE SATIN ALABİLİR YADA TEK TEK SATIN ALABİLİRSİNİZ. AYRINTI İÇİN SEO PİRİ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

PLATİN TANITIM YAZISI PAKETİ
12 Site > 990 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : YÜKSEK HİTE SAHİP, HER GÜN GÜNCELLENEN, YÜKSEK KALİTELİ, DEĞERİ OLAN, BAZILARI DMOZ KAYITLI, GOOGLE NEWS KAYITLI OLAN, DÜŞÜK ALEXA DEĞERİNE SAHİP, ÇOK TIKLANAN, GOOGLE İNDEKS SAYISI VE SİTE YAŞI BİR KAÇI HARİÇ OLDUKÇA YÜKSEK SİTELERDEN OLUŞAN TANITIM YAZISI PAKETİDİR. BU TANITIM PAKETİ İLE SİTENİZ DE CİDDİ BİR YÜKSELME ZAMANLA OLACAKTIR. GOOGLE NEWS KAYITLI OLMASI DA AYRICA YÜKSELİŞİ HIZLANDIRACAKTIR. PAKETİ KOMPLE SATIN ALABİLİR YADA TEK TEK SATIN ALABİLİRSİNİZ.

EKO TANITIM YAZISI PAKETİ
19 Site > 950 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : BÜTÇENİZE UYGUN OLAN EKONOMİK TANITIM YAZISI PAKETİ. YÜKSEK HİTE SAHİP, HER GÜN GÜNCELLENEN, YÜKSEK KALİTELİ, DEĞERİ OLAN, BAZILARI DMOZ KAYITLI, GOOGLE NEWS KAYITLI OLAN, DÜŞÜK ALEXA DEĞERİNE SAHİP, ÇOK TIKLANAN, GOOGLE İNDEKS SAYISI VE SİTE YAŞI BİR KAÇI HARİÇ YÜKSEK SİTELERDEN OLUŞAN TANITIM YAZISI PAKETİDİR. BU TANITIM PAKETİ İLE SİTENİZ DE CİDDİ BİR YÜKSELME ZAMANLA OLACAKTIR. BAZI SİTELERİN GOOGLE NEWS KAYITLI OLMASI DA AYRICA YÜKSELİŞİ HIZLANDIRACAKTIR. PAKETİ KOMPLE SATIN ALABİLİR YADA TEK TEK SATIN ALABİLİRSİNİZ. BU ÇOKLU PAKETLERDEN SATIN ALMANIZ DURUMUNDA TANITIM YAZILARINIZI ZAMANLAYABİLİRSİNİZ. KAÇ GÜNDE VE NE KADAR YAYINLANACAĞINI SİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. BU PAKET İLE GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA KALICI BİR BAŞARI SAĞLAYABİLİRSİNİZ. DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

GÜMÜŞ TANITIM YAZISI PAKETİ
16 Site > 1050 TL

TANITIM YAZISI PAKETİ BİLGİSİ : YÜKSEK HİTE SAHİP, HER GÜN GÜNCELLENEN, YÜKSEK KALİTELİ, DEĞERİ OLAN, BAZILARI DMOZ KAYITLI, GOOGLE NEWS KAYITLI OLAN, DÜŞÜK ALEXA DEĞERİNE SAHİP, ÇOK TIKLANAN, GOOGLE İNDEKS SAYISI VE SİTE YAŞI BİR KAÇI HARİÇ OLDUKÇA YÜKSEK SİTELERDEN OLUŞAN TANITIM YAZISI PAKETİDİR. BU TANITIM PAKETİ İLE SİTENİZ DE CİDDİ BİR YÜKSELME ZAMANLA OLACAKTIR. GOOGLE NEWS KAYITLI OLMASI DA AYRICA YÜKSELİŞİ HIZLANDIRACAKTIR. PAKETİ KOMPLE SATIN ALABİLİR YADA TEK TEK SATIN ALABİLİRSİNİZ. BU ÇOKLU PAKETLERDEN SATIN ALMANIZ DURUMUNDA TANITIM YAZILARINIZI ZAMANLAYABİLİRSİNİZ. KAÇ GÜNDE VE NE KADAR YAYINLANACAĞINI SİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ. BU PAKET İLE GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA KALICI BİR BAŞARI SAĞLAYABİLİRSİNİZ. DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

TANITIM YAZISININ ÖZELLİKLERİ NASIL OLMALI?

Gönderdiğiniz makaleler özgün olmalıdır.
Gönderdiğiniz makaleden 3 link çıkışı verebilirsiniz.
Gönderdiğiniz tanıtım yazısı 300 kelime civarında olmalıdır.
Raporlar çalışma bittikten sonra verilir.
Talep ederseniz ücret karşılığı makale yazdırılır.
Her bir tanıtım yazısı farklı olmalıdır.
Makale yayınlanma zamanını belirleyebilirsiniz.

TANITIM YAZISI PAKETLERİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tanıtım yazıları siteler yayın hayatına devam ettiği sürece yayında kalırlar.
Siteler Dmoz kayıtlı olan sitelerden oluşmaktadır.
Sitelerin Alexa sıraları düşüktür.
Sitelerin değerleri tabloda yazmaktadır.
Sitelerin günlük hitleri oldukça yüksektir.
Sitelerin organik içeriği mevcuttur.
Sitelerin Google News ve Yandex News kayıtlı olanları vardır.
Siterler Class ip adreslerinde bulunmaktadır.
Uygun görülen müşterilere ayrıntılar verilecektir.
Yasa dışı sitelere tanıtım yazısı verilmez.
Size en uygun tanıtım yazısı paketi için seopiri ile iletişime geçiniz.

piriseoajansi@gmail.com

Cep Tel : 0531 502 22 25

wmaraci
reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Öncelikle Hayırlı Kandiller. Sürekli tanıtım yazısı ve Footer link alsam vereceğiniz en uygun fiyatla site adresini gönderebilir misiniz?

İyi akşamlar.

prestij

tanercan tanercan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
PM gönderildi.

Ek Olarak: Fiyatlar günceldir.

Ek Olarak: Konu günceldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al