Merhaba arkadaşlar sektörel haberler ve özgün içerikleriyle 8 ay gibi kısa bir sürede oldukça güzel yerlere gelen sitemize aşağıdaki kategorilerden siteler hizmetler için tanıtım yazısı alabilirim.

* Sitemiz google news kayıtlıdır.
* Alexa TR 23K
* İçeriklerimiz Bundle, flipboard, Nabız app, yazarkafe ve oku.net'te gerçek zamanlı yayımlanır.
* Analytics verileri Talep edildiği takdirde ulaştırılacaktır.Günlük hitimiz 0.75K - 1K Arasındadır.

Tanıtım yazısı için fiyatımız WMARACINDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖZEL 50 TL'dir.Yazıyı biz yazarsak 75 TL'dir.Ödeme şekli Vakıfbank hesabımıza havale şeklindedir.Yazı içerisinde 3 adete kadar link çıkışı verilebilir.

Tanıtım yazısının inşaat, konut, proje, mimarlık, yapı ve parelel disiplinlerden olması gerekmektedir.Aksi halde başarıya ulaşmaz.Tanıtım yazısı silinmeyecektir, site yayında kaldıkça kalacaktır.

Son olarak tanıtım yazısı için metinler birbirini tekrar eden aşırı biçimde reklam kokan kelimelerden oluşmamalıdır.Haber niteliği taşıyarak , ilgi çekici bir başlık altında, özgün resim ve kelimelerle ziyaretçilerimizi sıkmayacak şekilde yayımlanması gerekmektedir.

Site adı DM ile verilecektir.