[SIZE=5]#Evdekal Kampanyası ile[/SIZE] [FONT=Century Gothic]Sizlere Süper Fırsatımız'dan Faydalandırmak istiyoruz. Türkiyenin En Büyük Haber Sitelerinden Biri Olan [/FONT]Yenisafak.com[FONT=Century Gothic] Sitesinden Tanıtım Yazısı Hizmeti Sağlıyoruz. Her zaman Benimsediğimiz gibi[/FONT] [FONT=Century Gothic]En uygun Fiyat Garantisi Veriyoruz Daha Bitmedi Sizlere 1 Adet 300 Kelimelik Semantik Makale , Seo Uyumlu Makale , LSİ Diline Uyumlu Makaleleri ÜCRETSİZ VERİYORUZ. ( Bünyemizde Bulunan Türkiyenin En Büyük Siteleri Arşivimize Ulaşmak için Listemizi Talep Edebilirsiniz Örn ; Hurriyet , Milliyet, Aksam, Haber7, Ensonhaber, Haberler, Memurlar, Eksisözlük , Onedio, Neoldu,DonanımHaber Gibi Bir çok Site Mevcut En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunabiliriz. ) [/FONT]

[FONT=Century Gothic][FONT=Century Gothic]Not ; Tanıtım Yazısı Satan Arkadaşlar ve Bayilerimiz Kusura Bakmasın Fiyatları Bu kadar indirdik [I]SADECE MİLLETİMİZE DESTEK AMAÇLIDIR ! STOK 5 ADET [/FONT]
[FONT=Century Gothic]Hatırlatma ;[/FONT][FONT=Century Gothic] Kredi Kartı İle Online Alım Yapan Arkadaşlar Peşin Fiyatına 3 Taksit olarak Alıyorsunuz.Fatura Bilgilerinizi Vermeyi UNUTMAYINIZ.[/FONT][/I][/FONT]

[FONT=Century Gothic][CENTER]

[/FONT]

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=4]Site :[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=#000000]Yenisafak.com[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red]
[COLOR=Red]Site Katagori :[/COLOR] [COLOR=#000000]HABER[/COLOR]
[COLOR=Red]Site İndex :[/COLOR] [COLOR=#000000]1.970.000[/COLOR]
[COLOR=Red]Site Alexa TR :[/COLOR] [COLOR=#000000]23[/COLOR]
[COLOR=red]Site DA/PA: [COLOR=#000000]84 / 56[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=red]MOz Değeri :[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=red] [COLOR=#000000]6.2[/COLOR]
[COLOR=red]Site Hiti :[/COLOR] [COLOR=#000000]4 MİLYON HİT[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=red]Link Türü: [COLOR=#000000]Dofollow[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#FF0000][SIZE=6] FİYATIMIZ : 999 TL [/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#FF0000][FONT=Century Gothic]Peki Sizlere Avantajı Ne olacaktır ?[/FONT][/COLOR]

[FONT=Century Gothic] Google Sıralamanıza Doğrudan Etki eder[/FONT]
Mavi Tık Alabilirsiniz [/CENTER]
Sitemizden Link ; Yenisafak.com Tanıtım Yazısı