wmaraci reklam

Bugün dünyayı değiştirmek için bize yardım edin

7 Mesajlar 738 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emregurhan emregurhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 24 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba grafiker arkadaşlar. Dünya üzerindeki en büyük sorunlardan bir taneside işsizlik ve güven sorunu. Dünya üzerinde iş arayan kişiler için tamamen ücretsiz olarak ve 180 ülke üzerinde faaliyet gösterecek sosyal bir proje için logo ihtiyacımız var.

Şu an sponsorluk için Pegasus, Onur Air gibi firmalar ile görüşme halindeyiz ama bu projeyi fakir ülkelerdeki insanların iş bulabilmesine yardım amacı ile tamamen kendi imkanlarımız üzerinden yürütmeye çalışıyoruz.

Böyle bir projeye faydam olsun ve sitede imzam bulunsun diyen arkadaşlar olur ise çok seviniriz. Ama olmaz isede yapacak bir şey yok

sitemizin adı worldonworld.com olacak ve kısaltılmış adımız WoW gibi olur diye düşünüyoruz.

Aklımızda o harfinin dünya W harflerinin ise birleşmek kentlenmek duygusu yaratması fikri var.

Bu konuda bize yardımcı olabilecek ve bu sosyal sorumluluk projesinde bir nebze yer almak isteyen arkadaş veya arkadaşlar olur ise çok mutlu olacağız.

Eğer kimse destek olmaz ise tanıtım yazıları veya backlink ile barter yapmak isteyen arkadaşlar durumu değerlendirir ise sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Avrupa Birliğine Girmek Üzere Sizde Şirketinizi Kurun Oturumunuzu Alın. Avrupa'da Yaşayın

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Merhaba,

Com değil de org uzantı alsaydınız daha sağlıklı olurdu. Bir de don ne anlama geliyor acaba? Edit: world on world. Ne denilmek istedi acaba burada belki tam kavrarsam bir logo çıkabilir ortaya?

Grafiker de değilim grafiğim de berabat ama bi başlangıç olsun :)

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 24 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Çok pardon workonworld.com olacaktı domain yanlış yazmışım. Cevap vermen bile bir nezaket teşekkür ederim. Amaç fakir ülkelerdeki insanların iş fırsatları için sömürülmeden iş bulabilmesi dostum

Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Avrupa Birliğine Girmek Üzere Sizde Şirketinizi Kurun Oturumunuzu Alın. Avrupa'da Yaşayın

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Evet berbat bir tasarımla karşınızdayım :)

Ek Olarak: Work on world ise puzzle ın parçaları şimdi oturdu:) Şimdi şirketteyim akşama bir logo yapmaya çalışayım, zehir gibi grafikerler var forumda bir tanesi hayrına yaparsa bi logo iyi olur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 24 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Denemen bile yeterli dostum teşekkürler evet forumda çok başarılı arkadaşlar mevcut. Umarım aralarından biri bu konuda bizi destekler.

Karadağ Şirket Kurmak

TeknoMosfer TeknoMosfer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 24 / 62
  • Ticaret 6, (%83)
PM alayım.

BostanVA BostanVA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek amatör illüstratör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 422 / 59
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba hocam.. böyle bir projede yer almak isterim. mavi işçilerin ve işsizlerin daima destekçisiyim :) ayrıntılı bir pm bekliyorum, iyi akşamlar.

medyabiz.net / insta: dr_shevek
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al