wmaraci reklam

(FİYAT ARTTI VE GÜNCEL 500 TL) ÖDÜLLÜ LOGO YARIŞMASI

2 Mesajlar 418 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

64552 64552 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 1 / 21
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba arkadaşlar. Yeni kurmaya çalıştığım bir yazılım firması için logo tasarımına ihtiyacım var. Oğlumun adını (Ege) vereceğim bir işletme olacak ve ismi de biraz farklı olarak Egge Yazılım olacak. 2 adet "g" olmasının sebebi ise "g" harflerinin gülümseyen bir yüz edası verdiği içindir ve "g" harflerinin yuvarlak bölümünün içine de bir yuvarlak koyarak sanki gülen bir yüz edası vermektir. Yani gülen bir yüz ve göz şeklinde... Renk olarak istediğim bir kriterim yok... Nasılsa renk değişimi kolay olur... "G" harfleri küçük "g" şeklinde olacak ki gülme ifadesi yansıyabilsin ve "g" harfindeki aşağı giden çizgi illaki "g" ile birleşmesi gerekmez. Tasarımcı olarak siz bunu anladınız sanırım... :)

Kısacası (egge yazılım) şeklinde küçük harfler istiyorum... "Yazılım" kelimesi de sağdaki "e" harfinin altına gelebilir küçük punto olarak. Son olarak "r" simgesi ise "egge" kelimesindeki sağ "e" harfinin üstüne konumlanabilir... Artık gerisi size kalmış... :)

Yarışma başlangıcı: 10-09-2022 saat 23:59...

Bitiş Tarihi: 17-09-2022 saat 23:59... (yani tam 7 gün)

Not: Eğer eksik belirttiğim özellik varsa bana yorumlarda belirtirseniz siz grafiker arkadaşların aklındaki soru işaretleri temizleme açısından bilgileri tam olarak size iletebilirim.

Son Not: Ödül 500 TL olup eğer tasarım gerçekten vurucu olursa ödül 1000 TL olacaktır. Her tasarımcı 1 ya da daha fazla tasarım ile katılabilir.

Herkese iyi çalışmalar dilerim... :)

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: engin1989 (12.09.2022 14:43)

wmaraci
reklam

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)

Hocam düşünceniz çok güzel lâkin paylaşım yaptığınız şuan ki platformlarda tasarımcıların kazanabileceği dâhi kesin olmayan bir ödüllü yarışmaya katılacaklarından emin olamadım. Eğer bu tür bir platform arıyorsanız idemama gibi yerlerde ilan verebilirsiniz. Şahsen ben kazanabileceğim garanti olmayan bi' logo çalışması için belki minimum 2, 3 günümü ayıracağımı düşünmüyorum. Dediğim gibi düşünceniz çok güzel ama platform seçiminiz biraz yanlış gibi duruyor. Eğer birlikte çalışmak isterseniz forumda ki ilanlardan bir arkadaş ile anlaşarak çalışabilirsiniz. Katılacak arkadaşlara başarılar sizlere de iyi forumlar diliyorum.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: auyar (14.09.2022 16:05)

💎 www.aliuyar.com 💎

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al