Merhaba arkadaşlar..

Wm'de çok aktif değilim ama uzun zamandır hem *** ve ytpara da hemde diğer mecralarda tasarım hizmetleri sunuyorum. Referansları ve portfolyosu ile kendini yüzlerce kez ispat etmiş tecrübeli bir tasarımcım..

Üzerinde bir süredir düşündüğüm bir projeyi bugün hayata geçirme kararı aldım. Bu sistem ile özellikle sürekli tasarım ihtiyacı olan müşterimiz yapacağı tek bir ödemenin karşılığında ay boyunca tüm tasarım ihtiyaçlarını tarafımdan karşılayabilecek.

750 TL'lik ödeme karşılığında ay boyunca;

• Video Tasarım - Düzenleme

• Grafik Tasarım

• Logo Tasarım

• Kurumsal Kimlik Tasarımı (kartvizit, fatura vs.)

• Katalog Tasarımı

• Afiş - Poster Tasarımı

• Broşür - İlan Tasarımı

• Banner Tasarımı

• Animasyon Gif Tasarımı

• Sosyal Medya Görsel Tasarımı

• Google Adwords Tasarımı

• Web Arayüz Tasarımı

• YouTube Danışmanlık

alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı sınırsız karşılayacağım..

Elbette sistemin doğası gereği herkese bu hizmeti sunmak mümkün olayacak o yüzden SADECE 4 KİŞİ ile anlaşılacak ve ay boyunca bu müşterilerimizin tasarımlarları tarafımdan yapılacak..

İletişim Skype: zeki.kaynak ( youtube logosu olan benim )

REFERANS KONULARIM ve PORTFOLYO

*** Grafik Tasarım Ticaret Konusu
*** Web Arayüz Ticaret Konusu
Ytpara Grafik Tasarım Ticaret Konusu

Bir arkadaşım ***'da şöyle birşey sormuş... Aynı şekilde düşünebilecek herkese cevap niteliğinde olduğu için buraya da ekliyorum...

Simdi ben 50 logo istesem 20 tanede arayuz istesem yetistirebilecekmisiniz?

Elbette öyle birşey olmayacak.. Aylık anlaşıyoruz evet ama gelin abanın sömürün gibi bir durum yok. Ben şu kadar bu kadar gibi bir sınır belirlemiyorum evet ama insancıl olduğu sürece elbette sözümüze uyacağız..

Fakat örneğinizdeki gibi 20 arayüz isterseniz zaten 1 ayda 20 arayüz çıkaracak tasarımcı 750 değil 75.000 verseniz bulamazsınız... Bu gibi detayları anlaşma öncesi zaten konuşacağız insanlarla...